Melanie C podczas koncertu. fot. © Raimond Spekking / CC BY-SA 4.0 (via Wikimedia Commons), CC BY-SA 4.0
Melanie C podczas koncertu. fot. © Raimond Spekking / CC BY-SA 4.0 (via Wikimedia Commons), CC BY-SA 4.0

Gwiazda odmówiła występu na Sylwestrze Marzeń TVP. "Różnice światopoglądowe"

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 229
Piosenkarka Mel C, znana z występów w grupie Spice Girls, wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że ze względu na różnice światopoglądowe nie wystąpi na koncercie organizowanym przez TVP w ramach Sylwestra Marzeń.

Mel C rezygnuje z Sylwestra Marzeń TVP

Mel C miała być jedną z gwiazd tegorocznego Sylwestra Marzeń - imprezy organizowanej 31 grudnia przez TVP w Zakopanem. Artystki jednak nie zobaczymy na "Sylwku" Telewizji Publicznej. Mel C przekazała, że ze względu na różnice światopoglądowe nie może wystąpić na imprezie TVP. Gwiazda powiadomiła o swojej decyzji za pośrednictwem Instagrama.

"W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat grup społecznych, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na Sylwestra. Mam nadzieję wrócić niedługo. Życzę Wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze na 2023 rok" - informuje Mel C na swoim Instagramie.

Sylwester Marzeń TVP bez gwiazdy Spice Girls. Wiele wskazuje na problem z LGBT+

Wszystko wskazuje na to, że Mel C może chodzić o kwestie związane ze społecznością LGBT+, która w Polsce jest przedstawiana w bardzo pejoratywnym świetle, m.in. przez TVP. Mel C od lat uchodziła za osobę wspierającą to środowisko, opowiadała się za tolerancją wobec mniejszości i legalizacją związków jednopłciowych.

image

Czytaj dalej:

SW

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj229 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Kultura