Autobiografia księcia Harry'ego nadal wywołuje lawinę domysłów. Co na to Meghan?

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
Od premiery "Spare", autobiografii księcia Harry'ego mija już jakiś czas, ale kurz po aferach nadal nie opadł. Kontrowersyjny arystokrata w swojej książce opisał między innymi to, jak zabijał ludzi w Afganistanie. Ujawnił też wiele sekretów swojej rodziny. Być może nawet za dużo – chodzą słuchy, że Meghan Markle odcina się od medialnego szumu związanego ze "Spare". Czy przeszkadza jej, że mąż ujawnił trochę za dużo?

Premiera "Spare", autobiografii księcia Harry'ego, odbyła się 10 stycznia tego roku. Nadal pozostaje ona bestsellerem, a młodszy syn Diany nie schodzi z ust Brytyjczyków. W ramach promocji książki, Harry odwiedził choćby programy "60 Minutes", "Good Morning America", "The Late Show with Stephen Colbert". I choć on sam nie może odpędzić się od dziennikarzy dociekających coraz ostrzejszych szczegółów jego życia, w tym wszystkim próżno szukać Meghan Markle. Żona Harry'ego praktycznie nie pojawia się z nim publicznie od czasu wydania książki. Choć sama nie udzieliła konkretnych informacji, spekuluje się, że przeszkadza jej zbytni rozgłos "Spare". 

Seksualne wątki w "Spare" 

Książę Harry w autobiografii zawarł bardzo dyskusyjne fragmenty. W dobie dyskusji o tym, czym powinna być monarchia, "Spare" przykuwa uwagę raczej takimi rzeczami, jak opisy seksualnych doznań księcia, namiętnej nocy z Meghan, albo historią o odmrożeniu sobie penisa. Na innych stronach dowiemy się z kolei, że Harry miał zabić w Afganistanie 25 osób. Informacje te mogły dla żony księcia przelać czarę goryczy. Mówi o tym Shannon Felton Spence, ekspertka do spraw rodziny królewskiej. 

Krytyka Harry'ego i Meghan 

"Wszystko, czego chcieli, osiągnęli po emisji serialu "Meghan i Harry". Opowiedzieli swoją historię, zdobyli sympatię amerykańskich widzów, a pamiętnik Harry’ego wszystko popsuł. A jeszcze to tournée po mediach… To dla księżnej po prostu kula u nogi", przytacza słowa ekspertki portal "Pomponik.pl".

Czy może to być prawda? Wszystko wskazuje na to, że Meghan jednak trzyma się na dystans w stosunku do wszystkich afer. 

Salonik24 

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości