Dawid Kwiatkowski odchodzi z "The Voice Kids". Fot. Instagram
Dawid Kwiatkowski odchodzi z "The Voice Kids". Fot. Instagram

Oświadczenie Dawida Kwiatkowskiego załamało fanów. Płakał, gdy je pisał

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 12
Dawid Kwiatkowski nie będzie już jurorem "The Voice Kids". Artysta opublikował w mediach społecznościowych wzruszające oświadczenie, w którym wyjaśnia powody rezygnacji. Fani piszą w komentarzach, że bez niego ten program straci sens.

Martyna Gąsak wygrała The Voice Kids 2023

Dawid Kwiatkowski był jurorem "The Voice Kids" od początku istnienia programu w TVP2. Wraz z Cleo oraz Tomsonem i Baronem prowadzili drużyny młodych wokalistów, z których w finale wyłaniano zwycięzcę. Podczas sześciu odsłon programu statuetkę Najlepszego Głosu z drużyny Dawida wygrało dwoje uczestników: Marcin Maciejczak z trzeciej edycji oraz Martyna Gąsak z ostatniej, szóstej edycji programu.

Dawid Kwiatkowski odchodzi z The Voice Kids

Mimo ogromnej popularności programu i sympatii widzów piosenkarz zdecydował się zakończyć swój udział w talent-show.

"Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi „Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła”, a serca słucham jak babci. Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągnięcie ręki tak, jak dotychczas, a jestem ostatni do robienia czegoś na pół gwizdka. Oglądając ten program w telewizji Wam, widzom, może wydawać się on bardzo lekki, ale jego tworzenie bynajmniej do lekkich nie należy" - napisał Dawid Kwiatkowski.


"Serce bije mi niesamowicie mocno gdy w notatniku piszę ten post, bo będę cholernie tęsknił za ludźmi, którzy tworzą ten program. Za Cleo, Tomsonem i Baronem, za Michałem Majakiem i Rinke. Za całą produkcją, za zespołem, za moim teamem, za trenerami wokalnymi i za Sylwią z restauracji - byłem trenerem, który jadł najwięcej, a Twoje makarony Sylwia… dziękuję Wam wszystkim" – napisał artysta.

"Dziękuję również mojej drużynie, liczącej uwaga - 108 młodych talentów, w sumie część z nich to już dorosłe osoby… mam nadzieję, że nie żałujecie swojego wyboru. Dziękuję Wam, widzom, za to jak ciepło odbieraliście mnie w roli trenera. Telewizję lubię, więc to raczej do zobaczenia! aniżeli żegnajcie" – dodał piosenkarz.

Fani załamani po decyzji Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski bardzo angażował się jako juror. Często wzruszał się podczas występów swoich podopiecznych i teraz też nie krył łez, pisząc o rezygnacji z talent-show. "Łezka spadła właśnie na spodnie, więc to znak, by dodać ten post i wyruszyć po nowe" - zakończył.

Pod wpisem Dawida Kwiatkowskiego pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie mogą odżałować jego decyzji. Piszą mu wiele ciepłych słów. Pojawiły się głosy, że bez niego "The Voice Kids" nie będzie już takim samym programem. Dzieci z "drużyny Dawida" dziękują mu za to, jakim był trenerem. Natomiast Cleo, z którą artysta lubił przekomarzać się w programie, wkleiła ikonkę ze złamanym sercem. 

Na razie nie wiadomo, kto będzie nowym trenerem w talent-show. TVP2 nadaje „The Voice Kids” w ramówkach wiosennych. Na razie trwają castingi do wszystkich serii programu.
ja

(Zdjęcie: Dawid Kwiatkowski odchodzi z "The Voice Kids". Fot. Instagram)

Czytaj także:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura