Lech Wałęsa znów zaskoczył. Pokazał się w wannie pełnej piwa

Redakcja Redakcja Lech Wałęsa Obserwuj temat Obserwuj notkę 101
Lech Wałęsa lubi spędzać czas w różnych kurortach. Chętnie pokazuje zdjęcia z basenu, które mają dowodzić, że dba o swoje zdrowie i wciąż jest w doskonałej formie. Najnowsza fotografia przedstawia byłego prezydenta zażywającego kąpieli w piwie.

Piwna kąpiel

Na fotografii widzimy Lecha Wałęsę (nagiego?!) w sporej wannie pełnej pienistej cieczy. Z tyłu za nim zestaw kapslowanych butelek i drewniana beczka. "Kąpiel w piwie. 19. 08 2023 r." - takim napisem opatrzył swoje zdjęcie.  Potem, kiedy internauci żartowali z niego, że pisze z przyszłości, poprawił datę.


"Tak trzeba żyć" - skomentował Sławomir Cenckiewicz, wieczny adwersarz Wałęsy.

Kąpiele piwne podobno znakomicie wpływają na kondycję skóry i działają odmładzająco. Ponadto taka kąpiel poprawia krążenia krwi, usuwa toksyny z organizmu, wspomaga leczenie bólu pleców i stawów, wzmacnia pracę serca. Piwna kąpiel też relaksuje: regeneruje ciało, podnosi energię życiową, odpręża umysł, ma działanie antydepresyjne i uspokajające.


Czekoladowy masaż

Dwa lata temu były prezydent również zażywał niecodziennych zabiegów. Pokazał się na zdjęciach tuż po masażu czekoladą.Czytaj także:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj101 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka