Facebook/Lech Wałęsa
Facebook/Lech Wałęsa

Kąpiele, masaże i piękne kobiety. Tak były prezydent spędza wakacje

Redakcja Redakcja Lech Wałęsa Obserwuj temat Obserwuj notkę 85
Lech Wałęsa chętnie chwali się swoimi zdjęciami z wakacyjnych podbojów w mediach społecznościowych. Tym razem wrzucił na facebooka zdjęcia z hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, gdzie relaksował się podczas masażu czekoladą i w jacuzzi.

Wałęsa na wakacjach

Były prezydent Lech Wałęsa chętnie dzieli się swoimi zdjęciami z wakacji. W tym roku była głowa państwa spędzała czas w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach.

Szczególnie entuzjastycznie obserwujący zareagowali na zdjęcie Wałęsy tuż po masażu czekoladą. Taki zabieg kosztuje w Hotelu Gołębiewski od 220 do 360 zł, ale jak sugeruje mina byłego prezydenta, masaż jest na pewno bardzo przyjemny.


Wałęsa spędzał czas bardzo aktywnie (przypomnijmy, że ma już 77 lat). Jego wakacje na Mazurach to, jak się okazuje, nie tylko relaks podczas zdrowotnych kąpieli, ale również długie spacery.

Zobacz: Janusz Korwin-Mikke. „50 twarzy Krula”

Lech Wałęsa dodał również zdjęcie z jachtu.


Niezmiennie na większości zdjęć (oprócz tych, na których były prezydent pozuje w szlafroku lub kąpielówkach) Lech Wałęsa ma na sobie ulubioną koszulkę z napisem KONSTYTUCJA.

Kąpiele i piękne kobiety jak prawdziwy król życia

To nie pierwszy raz, kiedy prezydent chwali się swoimi wojażami. Kilka lat temu w internecie pojawiło się zdjęcie Wałęsy w towarzystwie dwóch pań w jacuzzi.

image

wykop.pl

Kiedyś Lech Wałęsa pisał też na swoim mikroblogu na Wykopie, że "są dwa miejsca, gdzie najlepiej wypoczywa" - Miami oraz Arłamów. Czy do tej listy dołączą również Mikołajki i Hotel Gołębiewski? 

WP

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka