TVN zaprasza na debatę. Jest odpowiedź PiS

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 90
Prawo i Sprawiedliwość nie weźmie udziału w debatach przedwyborczych, które zorganizuje stacja TVN. O decyzji partii rządzącej poinformował rzecznik Rafał Bochenek. PiS zarzuca telewizji upolitycznienie i działanie na korzyść Donalda Tuska.

PiS ma odpowiedź dla TVN

- Prawo i Sprawiedliwość nie weźmie udziału w debatach organizowanych przez TVN. Stacja ta udowodniła, że jest aktywną stroną sporu politycznego w Polsce, prowadząc de facto kampanię na rzecz środowiska politycznego związanego z Donaldem Tuskiem. Działalność TVN nie ma nic wspólnego z obiektywizmem i rzetelnością, nie mówiąc już o dziennikarstwie. TVN od lat angażuje się w politykę, przez co utracił wiarygodność - napisał Rafał Bochenek w mediach społecznościowych.  


PiS ogłosi wszystkie nazwiska 

To reakcja PiS na zapowiedź stacji TVN, która planuje zorganizować debaty przedwyborcze z udziałem liderów poszczególnych formacji politycznych. W najbliższy weekend PiS zaprezentuje wszystkich kandydatów na listy wyborcze. Partia Jarosława Kaczyńskiego zaprezentowała w tym tygodniu "jedynki". Resztę nazwisk wraz z pozycjami poznamy w sobotę. Wybory parlamentarne odbędą się 15 października w połączeniu z referendum. 


Fot. Studio "Faktów" TVN/screen 

GW

Czytaj dalej:


Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura