Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: policja.gov.pl
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: policja.gov.pl

Pod Częstochową doszło do strzelaniny. Są ofiary

Redakcja Redakcja Przestępczość Obserwuj temat Obserwuj notkę 3
W sobotę w miejscowości Celiny w powiecie częstochowskim (Śląskie) znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Świadkowie twierdzą, że ofiary zginęły od strzałów z broni palnej. Sprawę bada częstochowska policja i prokuratura.

Strzelanina pod Częstochową 

Jak poinformowała rzeczniczka częstochowskiej policji, aspirant sztabowa Barbara Poznańska, w sobotę około dziesiątej rano policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ciała leżącego na poboczu ulicy Głównej w Celinach.

"Znaleziono tam zwłoki 52-letniego mężczyzny. Krótko potem w pobliżu, za garażami, policjanci ujawnili kolejne ciało" - relacjonowała rzeczniczka. Drugą ofiarą jest 42-latek.


RMF FM podaje, że zwłoki jednego z nich znaleziono obok stojącego przy drodze samochodu, a drugie w odległości kilkunastu metrów.

Doszło do strzelaniny 

Według ustaleń rozgłośni na miejscu tragedii znaleziono broń. "Niewykluczone, że najpierw jeden z mężczyzn strzelił do drugiego, a następnie do siebie. Motywem mogły być sprawy osobiste" – wskazuje RMF FM.

Policja nie komentuje na razie informacji o tym, że w Celinach doszło do strzelaniny. Takie informacje przekazują świadkowie zdarzenia.

Na miejscu pracują policjanci i prokurator. "Więcej informacji będziemy mogli udzielić dopiero po zakończeniu oględzin" - powiedziała asp. sztab. Barbara Poznańska.

MP

Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: policja.gov.pl

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj3 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo