Paulina Chylewska i Marcin Feddek. Fot. Instagram/@chylewska
Paulina Chylewska i Marcin Feddek. Fot. Instagram/@chylewska

Znane małżeństwo zasili szeregi TVP. Polsat traci popularnych dziennikarzy

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 30
Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, Marcin Feddek i Paulina Chylewska żegnają się z Polsatem. Para dziennikarzy sportowych ma zasilić szeregi Telewizji Polskiej. Chylewska ma być "jedną z głównych twarzy Jedynki".

Po zmianach w Telewizji Polskiej wielu dziennikarzy Polsatu postanowiło zasilić szeregi TVP. Wśród nich jest m.in. była korespondentka z Brukseli Dorota Bawołek, Wioleta Wramba, Milena Bobrowska czy Piotr Jędrzejek. 

Chylewska żegna się z Polsatem 

Teraz, jak informuje "Super Express", z Polsatem żegna się jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji, dziennikarka związana przede wszystkim ze sportem, Paulina Chylewska. 


– Będzie zajmować się sportem, z czego jest dobrze znana i za co kochają ją widzowie, ale ma też zostać jedną z głównych twarzy Jedynki – zdradza informator portalu. 

Również nasze źródła potwierdzają przejście Chylewskiej do Telewizji Polskiej. 

Paulina Chylewska była już związana z Telewizją Polską przez ponad 21 lat. Wówczas prowadziła m.in. program "Rower Błażeja", śniadaniówkę "Kawa czy herbata", a nawet wyczytywała polskie głosy podczas finału Konkursu Eurowizji w 2014 roku. W starych "Wiadomościach" i w TVP Info zajmowała się przede wszystkim sportem. 

Feddek zawieszony w Polsacie. Obrał nową drogę

Z kolei Marcin Feddek, komentator sportowy w Polsacie, a prywatnie mąż Chylewskiej, od paru miesięcy nie pojawia się na antenie stacji. Ma to związek z zawieszeniem po dość kontrowersyjnym komentarzu meczu Galatasaray Stambuł - Manchester United w Lidze Mistrzów. "Wracając do tej defensywy - znalazłem takie komentarze, opinie, że w tym sezonie zespół Manchesteru to gra w zasadzie, jak to ładnie ktoś ujął, w obronie ławką i trybunami, a cały atak ma porażenie mózgowe. Jeden z kibiców w ten sposób opisał sytuację, jaka działa się w ostatnich tygodniach” – powiedział Feddek. 

Jak informował "Fakt", w ub. tygodniu Feddek pojawił się w siedzibie Telewizji Polskiej. Miał tam rozmawiać o przejściu do redakcji TVP Sport. Sam dziennikarz nie chce komentować sprawy, ale nasze źródła w stacji przy Ostrobramskiej potwierdzają doniesienia portalu. 

Marcin Feddek z Polsat Sport jest związany od prawie 20 lat. Jako reporter relacjonował m.in. mecze piłkarskiej reprezentacji Polski, Euro 2008 i Euro 2016 oraz przygotowywał materiały do "Cafe Futbol”. Komentował też mecze Pucharu Polski, Fortuna I Ligi i europejskich rozgrywek.

MP

Paulina Chylewska i Marcin Feddek. Fot. Instagram/@chylewska

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj30 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura