Gwiazda Polsatu podzieliła się ze światem osobistą nowiną. To szok dla stacji

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 25
Katarzyna Zdanowicz rozwodzi się z mężem, Marcinem Zdanowiczem - dyrektorem Pionu Realizacji Telewizji w Polsacie. O zmianach w życiu osobistym prezenterka stacji poinformowała w mediach społecznościowych.

Dla wszystkich fanów Katarzyny Zdanowicz - byłej dziennikarki TVN24, obecnie jednej z największych gwiazd Polsatu - to niemałe zaskoczenie. Po ponad 10 latach zakończy się jej małżeństwo z Marcinem Zdanowiczem, również ważnym pracownikiem stacji. Do tej pory w środowisku mediów para uchodziła za wzorowy związek. Jak wytłumaczyła prezenterka, coś się jednak skończyło. Napisała o tym publicznie, bo w kuluarach redakcyjnych aż huczy od plotek.  


Oświadczenie Katarzyny Zdanowicz

- Nigdy nie dzielę się osobistymi sprawami, ale ponieważ zaczynają pojawiać się różne informacje więc chciałabym uciąć wszelkie nieprawdziwe treści, przekoloryzowane. Zakończyliśmy z moim mężem nasze długoletnie małżeństwo - opisała Katarzyna Zdanowicz. 

- To była trudna decyzja, rodziła się długi czas. Ale dzięki temu każdy z nas miał szansę na poukładania swoich emocji. Nasze rozstanie jest w pełnej zgodzie i szacunku i przyjaźni ze względu na spędzone lata. Przyszedł czas, że każdy poszedł w swoją stronę - ucięła spekulacje dziennikarka. 

- Trzymaj się Kasiu - życzyła koleżance inna gwiazda mediów, kiedyś w Polsacie, Hanna Lis. 

Polsat języczkiem u wagi mediów 

Polsat przechodzi więc przez dość burzliwy czas. Dorota Gawryluk wciąż nie podjęła decyzji, czy wystartuje w wyborach prezydenckich, choć wielu komentatorów nie ma wątpliwości, skąd pomysł na program i ofensywę reklamową "Lepsza Polska". W wieczór wyborczy 9 czerwca antenę Polsat News oglądało zdecydowanie mniej widzów, niż Telewizję Republikę. Liderem oglądalności podczas ogłoszenia wyników glosowania było TVN24.  

Fot. Katarzyna Zdanowicz/Instagram 

Salonik24

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura