112 obserwujących
6017 notek
14736k odsłon
6211 odsłon

Prezydent dał się ponieść nerwom. "Już mnie męczy ta wasza natrętna propaganda"

Prezydent Andrzej Duda. fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk
Prezydent Andrzej Duda. fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk
Wykop Skomentuj205

Już mnie męczy ta wasza natrętna propaganda i odwracanie kota ogonem. Zniesmaczony jestem, a i Święty by nie wytrzymał... więc sorry - napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda.

Wymiana zdań na Twitterze zaczęła się od artykułu serwisu Onet.pl, w którym zacytowano wypowiedzi członka Platformy Obywatelskiej Sławomira Neumanna. Polityk PO mówiąc o możliwości wyprowadzenia przez PiS Polski z Unii Europejskiej podkreślił, że „ścieżka do polexitu jest faktem, niezależnie od zaklęć Kaczyńskiego czy Morawieckiego”.

– My musimy ostrzegać, musimy bronić Polski w Europie i starać się utrzymać mocną pozycję Polski w Europie – mówił poseł PO.

Te słowa wzburzyły prezydenta Andrzeja Dudę. Głowa państwa skomentowała wypowiedź Neumanna na Twitterze. "'Polexit' staje się chyba jedynym znanym elementem programu PO. Powtarzają to jak mantrę i wyraźnie prą w tym kierunku. PO chce wypchnąć Polskę z UE?" – napisał prezydent.

image
Prezydent Andrzej Duda. fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk

Na ten komentarz odpowiedział dziennikarz Wirtualnej Polski Kamil Sikora, który stwierdził, że oczywiście "apolityczna prezydentura" jest mitem. "Ale apartyjna to chyba nie są zbyt wygórowane oczekiwania? Tymczasem pan prezydent włącza się w międzypartyjne pyskówki" –  stwierdził dziennikarz.

Te słowa spowodowały, że prezydent nie wytrzymał i wzburzony napisał: "Bo już mnie męczy ta wasza natrętna propaganda i odwracanie kota ogonem. Zniesmaczony jestem, a i Święty by nie wytrzymał... więc sorry" – stwierdził Andrzej Duda.

Także korzystając z Twittera z okazji tzw. andrzejek, czyli przypadających 30 listopada imienin Andrzeja,prezydent złożył swoim imiennikom zaskakujące życzenia.


KJ

© Artykuł jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystanie tylko pod warunkiem podania linkującego źródła

Wykop Skomentuj205
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka