68 obserwujących
483 notki
610k odsłon
970 odsłon

Lewica, prawica, pieniądze…

Wykop Skomentuj24

W taki oto sposób umożliwia się i wspomaga (bez uciekanie w pozory) działalność lewackich kompani. Bez wsparcia czerwonego i tęczowego kapitału nie przeżyłyby one pod naszą szerokością geograficzną nawet kilku miesięcy. Czy jednak powinniśmy się z tego cieszyć? W żadnym razie! Wszystko wskazuje na to, iż strumienie, a nawet rzeki pieniędzy, będą płynęły do wszelkiego rodzaju „sierakowskich” jeszcze bardzo długo. A to na działania stricte polityczne, a to na „ekologię”, a to na wspomożenie grup LGBT, a to na „wykluczonych”, a to na „Strajk Kobiet”, a to… Powstała cała sieć  organizacji i pepinier czerpiących pełnymi garściami z dotacji kierowanych do naszego kraju przez możnych tego świata, a ich członkowie uczynili sobie z przynależności do nich świetny sposób na zarobek. Większość z nich, na wzór wierchuszki partii „Razem” zajętych gromadzeniem dutków,  nawet nie zorientuje się kiedy nasze życie zacznie przypominać to z orwellowskiego „1984”. Dla nich będzie to kolejny etap na drodze do wymarzonego komunizmu, a dla nas… piekło.

Dobre dwie dekady temu pojawił się na horyzoncie człowiek, który powiększając swój majątek pamiętał o dawnych przyzwoitych wzorcach. W interesach szło mu całkiem nieźle i zdawało się, że zostanie  nadwiślańskim potentatem finansowym, odpornym na wirusa postępu i jednocześnie skłonnym do wspomagania ruchów patriotycznych. Niestety, siły rewolucji były czujne i bez wahania przystąpiły do zduszenia w zarodku potencjalnego niebezpieczeństwa. A było ono  - z ich punktu widzenia – dość poważne, bo odbierało postkomunistycznej lewicy monopol na krajowy sponsoring. Jakimi meandrami podążała logika oskarżycieli długo by mówić. W każdym razie Roman Kluska, bo o nim mowa, został przy użyciu aparatu państwowego zdmuchnięty z firmamentu polskiego biznesu. To naprawdę wielka strata dla obozu normalności.

Wspomniałem o tych niepokojących zjawiskach nie tylko, a nawet nie przede wszystkim, dlatego aby naszkicować mapę przepływów finansowych kierowanych do  międzynarodówki progresywistów czy też pokazać z której strony chleb posmarowany.  To zjawisko groźne i budzące niesmak. Jednak dużo smutniejszym i niebezpieczniejszym jest to, iż nie ma już na tej planecie istotnych postaci i grup, które byłyby w stanie i chciały w podobnym stopniu wspierać ludzi oraz inicjatywy pozostające w sporze z czerwoną i tęczową barbarią. I to uważam za największy problem naszych czasów!

Link:
https://external-preview.redd.it/HwBcF7vcnesTs00O5seNiX0a9RTmswjNNWqnRkSCqTo.jpg?auto=webp&s=bfbec7cab2999d03fe390a148886bedf90da96b8

---------------------------------------------

Obrazy wykorzystywane wyłącznie jako prawo cytatu w myśl art. 29. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura