carcajou carcajou
284
BLOG

Nowa partia NIEPODLEGŁOŚĆ, jak zostać członkiem

carcajou carcajou Wybory Obserwuj temat Obserwuj notkę 16
Po ponad tygodniu dostałem wreszcie mail od partii NIEPODLEGŁOŚĆ, do której zgłosiłem akces. Trzeba tylko wypełnić formularz i voila! Po raz pierwszy zostanę, jak mnie przyjmą, członkiem partii.

Szanowni Państwo,

bez wątpienia wkraczamy w okres, w którym ważą się losy naszej Ojczyzny. To w znacznej mierze od nas – polskiego społeczeństwa – będzie zależało, czy Polska obroni swoją suwerenność i niepodległość. Przyspiesza proces destrukcji państwa polskiego na skutek działań obecnego rządu „Koalicji 13 grudnia”, a także imperialnej polityki Unii Europejskiej. Za moment możemy „obudzić” się w Polsce ze zdewastowanym sektorem rolnym, zlikwidowanym górnictwem, bez polskiej waluty, obciążeni europejskimi podatkami oraz wywłaszczeni z naszych domów.

Jednocząc siły, możemy zatrzymać to szaleństwo! Przed nami czas wytężonej pracy. Podjęliśmy decyzję o starcie w nadchodzących wyborach do europarlamentu. Jesteśmy jedyną alternatywą na polskiej scenie politycznej, która wprost deklaruje konieczność opuszczenia Unii Europejskiej. Rozpoczynamy drogę do polskiej niepodległości, podobnie jak Nigel Farage – „ojciec” BREXIT-u.

Od momentu ogłoszenia partii Niepodległość wysyłacie Państwo wiele zapytań, wyrażając jednocześnie gotowość do działania. Aby przystąpić formalnie do naszego ugrupowania, należy pobrać i wydrukować FORMULARZ DEKLARACJI CZŁONKOSTWA, a następnie odesłać go na adres: ul. Przechodnia 32, 05-800 Pruszków. Z osobami, które prześlą skan wypełnionego formularza na adres e-mail, nawiążemy kontakt w pierwszej kolejności.

W czwartek na portalu społecznościowym X odbędzie się "wirtualne spotkanie",

podczas którego będziecie Państwo mogli posłuchać o nadchodzących planach i ambitnych celach, które wyznaczyliśmy na rok 2024. Zapraszamy do dyskusji!


Pojawienie się na polskiej scenie politycznej partii Niepodległość rozeszło się szerokim echem w przestrzeni medialnej. Otrzymaliśmy od Państwa ogrom wsparcia i wyrażanych nadziei, że w końcu głos Polaków- katolików będzie słyszalny. Projekt Niepodległość jest oddolną inicjatywą społeczno-polityczną otwartą na współpracę z każdym, komu dobro Polski realnie leży na sercu. W przeciwieństwie do partii „komercyjnych”, nasze działania będziemy realizować tylko dzięki życzliwości polskich obywateli. Jeżeli Państwo, podobnie jak my wierzycie w idee, o które będziemy walczyć, prosimy o wsparcie naszej działalności. Tych, którzy nie mogą bezpośrednio bądź finansowo wesprzeć naszych działań, prosimy o modlitwę.

Z wyrazami szacunku,
Prezes partii Niepodległość Robert Bąkiewicz


Notki w temacie:

https://www.salon24.pl/u/carcajou/1366379,nowa-partia-niepodleglosc

https://www.salon24.pl/u/carcajou/1334462,kto-chetny-do-zalozenia-stowarzyszenia-polexit-czesc-2image

image


Podaj dalej, dołącz, ja już dołączyłem!
https://niepodległość.pl/

carcajou
O mnie carcajou

PO głosi wszem i wobec, że dwa i dwa to pięć, i wszyscy, którzy chcą się uważać za ludzi światowych i inteligentnych, muszą w to uwierzyć. Działania partii negują bowiem nie tylko legalność demokratycznie wybranej władzy, czy podważają znaczenie instytucji państwa polskiego, lecz jakąkolwiek logikę. Za największą herezję uznają zdrowy rozsądek. Najbardziej przeraża nawet nie to, że ci ludzie mogą unieważnić cokolwiek i kogokolwiek  wg własnego zmieniającego się z dnia na dzień widzimisię, lecz że mogą mieć rację. Bo przecież skąd naprawdę wiadomo, że dwa i dwa to cztery? Lub że ludzie dawno temu nie polowali na dinozaury? Albo że przeszłość jest niezmienna? Jeśli zarówno przeszłość, jak i świat zewnętrzny istnieją wyłącznie w naszym umyśle, a umysł można kontrolować przez usłużne im media - co wtedy? George Orwell 2023 PiS to partia wariatów. Niegdyś oznaką szaleństwa było upieranie się, że Ziemia obraca się wokół Słońca; dziś wiara, że Polacy mają prawo sami decydować o tym, co jest w Polsce dobre, a co złe, nie zaś UE, Niemcy, Izrael czy Rosja. Tylko PiS w to konsekwentnie wierzy, mówią więc, że są wariatami, bo jakże tak można? George Orwell 2023

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka