Polska=Europa
Polska tworzy Europę od ponad tysiąca lat - to chrześcijaństwo, różnorodność, My - Pogranicze. Zasilamy swoim potencjałem nie tylko Nasz Kontynent - ale i inne. Byliśmy „wielcy swoją różnorodnością - a dziś stajemy się zaściankiem„. Czas to Zmienić!
2 obserwujących
50 notek
11k odsłon
332 odsłony

Czy po izolacji życie się zmienia? Dzień 24.

Koty miło się ogląda :) - domena publiczna
Koty miło się ogląda :) - domena publiczna
Wykop Skomentuj5

Coraz częściej słyszymy to pytanie i myślę, że każdy doświadcza tego w inny sposób. Ja mogę napisać tylko o sobie. 24 dzień  w domu. Fakt, że od niedzieli mogę już wychodzić, jednak póki co moja aktywność ogranicza się do szybkich zakupów w osiedlowym sklepiku. Choć to pozorna wolność, o której pisałam  tutaj, boję się. Ja już jestem odporna, ale skąd mam wiedzieć czy nie przyniosę czegoś na kurtce czy butach i Krzysiek akurat teraz czegoś nie złapie?

Czy coś przez ten czas się zmieniło, przemyślałam swoje życie, wyciągnęłam wnioski, stałam się lepsza? Ani trochę!!! Jestem znerwicowana,  mam stany lękowe, od dwóch dni gorzej śpię, nic nie zrobiłam przez te dni, nie rzuciłam palenia (o ambitnej próbie pisałam tutaj), nie chce mi się segregować śmieci (w których dosłownie tonęliśmy przez te tygodnie), przytyłam, nie mam kondycji, jestem finansowo mocno w plecy.

Czy jest coś na plus? Może to, że chociaż trochę nauczyłam się dzielić przestrzeń i wcale nie potrzebuję bodźców z zewnątrz, żeby się zrelaksować. Jeśli jeszcze na coś wpadnę - dopiszę do listy.

Krzysiek napisał dzisiaj maila do sanepidu z prośbą o wcześniejsze wypuszczenie. Pewnie dostaniemy odpowiedź w przyszłym tygodniu, gdy kwarantanna już mu się skończy. Tacy z nich żartownisie :)
Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości