Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
155 obserwujących
1930 notek
2438k odsłon
  267   1

Bohaterscy fałszerze

       Polscy dyplomaci w sposób zorganizowany, na dużą skalę, zajmowali się fałszerstwem, co przynosi im dużą chlubę. Fałszowali państwowe dokumenty co powodowało, że stali się bohaterami, było to powodem do dumy, stało się wielkim moralnym dobrem. Są za to godni pochwały, nobilitacji, nagrody czy honorowego orderu! Oni skutecznie oszukali kilka państw!

       Tu są wyjaśnienia na ten temat: Lista Ładosia - spis ponad 3,2 tys. Żydów ratowanych przez polskich dyplomatów

       Bardzo dobrze, że takie prace się robi oraz ujawnia i rozpowszechnia te fakty! Teraz już każdy będzie wiedział, że fałszowanie dokumentów wystawianych przez państwa nie musi być zawsze oceniane jako złe - często może to być wielkie dobro moralne! Bardzo dobrze, że nobilitujemy fałszerzy paszportów! Trzeba to bardzo wyraźnie głosić: działanie wbrew państwu, przeciw państwu, oszukiwanie go i okłamywanie może być wielkim dobrem.

       Dokładnie to samo dotyczy przemytników i wszelkich innych "przestępców", których działanie państwa penalizują, mimo, że są to tak zwane "przestępstwa bez ofiar". Oszukiwanie państwa bardzo często nie ma w ogóle żadnych ofiar, żadnych poszkodowanych, a często przynosi wielu ludziom wielkie dobro. Nie powinniśmy więc nigdy się wahać, by państwa oszukiwać, jeśli to nikomu konkretnemu nie czyni krzywdy!

       Współczesne państwa to najwięksi bandyci w dziejach świata. Ustanawiając przestępstwa bez ofiar dokonują najwięcej niemoralnych czynów. Socjaldemokratyczne państwa są gorsze od mafii. III Rzesza to archetypiczne państwo - to przykład tego, do czego może posunąć się zorganizowany na dużą skalę socjalizm, gdy lud powszechnie będzie go popierał. I nie ma znaczenia, czy to socjalizm narodowy czy demokratyczny, lewicowy czy prawicowy. Socjalizm właśnie po tym poznajemy, że większość praw, które ustanawia, to przestępstwa bez ofiar. W całej historii świata najwięcej ludzi wymordowały i ograbiły właśnie takie państwa.

       Dlatego nie tylko wolno, ale należy fałszować państwowe dokumenty ograniczające ludziom swobodę przemieszczania się, wolno i należy przemycać towary, których państwo zabrania przewozić, albo pobiera cło, wolno i należy robić wszystko, co nikogo nie krzywdzi, nikomu nie robi wbrew, nikt nie ponosi za to szkody, nikogo nie krzywdzi, ale państwo tego zakazuje. Takie działanie będzie zawsze dla kogoś korzystne, a często uratuje mu życie. Warto pomagać ludziom i działać wbrew socjaldemokratycznym państwom.

       Piszę to w rocznice wybuchu stanu wojennego. W Polsce każdy kto przeżył PRL dobrze wie jak niszczycielskie, zaborcze, szkodliwe, destrukcyjne, mordercze jest państwo. Pierwsza komuna dobitnie to wszystkim nam wykazała. Obecna druga komuna jest łagodniejsza, nie morduje a tylko grabi, ale nadal większość przepisów ustanawia przestępstwa i wykroczenia bez ofiar. Więc nadal to jest niemoralny zaborca.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:    

LGBT i religie to ideologie! <- poprzednia notka 

następna notka -> SI sama sobie stawia cele...

Tagi: gps65, libertarianizm, przestępstwa bez ofiar, komuna, socjalizm, państwo, zamordyzm, zbrodnia, grabież, oszustwo, fałszerstwo, przemyt

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura