GPS GPS
924
BLOG

Atak wędrownych gwałcicieli

GPS GPS LGBT Obserwuj temat Obserwuj notkę 57

       Homoseksualizm jest ułomnością seksualną skutkującą utrudnieniem płodności, co najczęściej prowadzi do bezpłodności. To jest schorzenie, dewiacja seksualna, upośledzenie płodności, niepełnosprawność, tak jak wszelkie inne choroby czy zaburzenia powodujące stałą czy czasową bezpłodność. Człowiek bezpłodny, z upośledzoną, ograniczoną płodnością, z zaburzoną zdolnością do prokreacji, zasługuje na szacunek tak jak każdy inny człowiek.

---------------------------------------------------------

Tęczowa zaraza <- poprzedni odcinek serii

następny odcinek serii -> LGBT i religie to ideologie!

---------------------------------------------------------

       Tak samo ułomnością, wadą, upośledzeniem jest zaburzenie tożsamości płciowej, nieakceptowanie własnej płci, chęć jej zmiany. Te wszystkie psychiczne zaburzenia należy traktować jak mniejsze lub większe wady, takie jak pryszcze, łysienie, tycie etc… tylko, że to są wady psychiczne, a nie fizyczne.

       Tych ludzi należy traktować po ludzku, tak jak ludzi z dowolną inną ułomnością.

       Nie ma ludzi idealnych - każdy ma jakąś wadę, jakąś ułomność - czy to psychiczną, czy fizyczną. Ludzie określani mianem LGBT to po prostu ludzie z wadami psychicznymi. Należy się im taki sam szacunek jak każdemu upośledzonemu człowiekowi, niezależnie od stopnia upośledzenia.

       To, że niektórzy prości, prymitywni ludzie wyśmiewają się z kalek, ludzi ułomnych, czy jakoś zdeformowanych psychicznie czy fizycznie, albo określają ich obraźliwymi słowami, nie dowodzi tego, że w Polsce nie traktuje się upośledzonych z szacunkiem. W Polsce ludzie ułomni nigdy nie byli prześladowani prawnie, mają równe prawa, a ci z większymi ułomnościami dostają stosowną pomoc społeczną.

       Ale żadna niepełnosprawność nie powinna być powodem urządzania obscenicznych marszy siejących publiczne zgorszenie, czy żądań politycznych. Ruch LGBT to nie jest zwykłe stowarzyszenie ludzi ułomnych, tak jak wszelkie inne stowarzyszenia głuchych, łysych, niewidomych, otyłych czy bezpłodnych. To jest ruch polityczny, który żąda daleko idących przywilejów prawnych oraz ograniczeń w wolności słowa i cenzury. Za to należy ten ruch tępić, bo to jeden z wielu odłamów lewicy dążącej do państwa totalnego zajmującego się każdym, najdrobniejszym aspektem ludzkiego życia.

       Polityczne ruchy LGBT są elementem lewicowej ideologii dążącej do obalenia cywilizacji, obalenia tradycyjnej kultury i stworzenia nowego totalitarnego państwa, które przemocą będzie regulować nie tylko stosunki gospodarcze, ale obyczajowe i seksualne. Oni wypowiedzieli wojnę tradycyjnej religii i gwałcą wszystkie pozytywne wartości wypracowane przez naszą cywilizację.

       To są kulturowi gwałciciele. Ich ataki się intensyfikują. To, że lewica na sztandary politycznej rewolucji wzięła sobie seksualne ułomności i wady jest szczególnie obrzydliwe. Posługiwanie się niepełnosprawnymi psychicznie w celach politycznych jest godne pogardy. Polityczne lobby LGBT trzeba więc zwalczać również w interesie tych biednych ludzi z psychicznymi problemami, którzy są przez lewicę wciągani do walki politycznej.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane: 

Czwórka <- poprzednia notka

następna notka -> Kochajmy błaznów!

Tagi: gps65, LGBT, zboczenia, polityka, lewica, geje, lesbijki, transwestyci, dewianci, pederaści.

GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, informatyk, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­ria­nin, fu­tu­ry­sta. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, po­li­ty­ku­ję, fi­lo­zo­fu­ję.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo