Blog
Jan.Bodakowski
Jan Bodakowski
Jan Bodakowski Katolik. Polak. Publikuje arty
34 obserwujących 1954 notki 1048609 odsłon
Jan Bodakowski, 11 czerwca 2018 r.

Polska. Uzdrowiska. Przewodnik

84 1 0 A A A

Jan Bodakowski
Polska. Uzdrowiska. Przewodnik

Nakładem wydawnictwa AA, wydawcy wielu ciekawych przewodników po Polsce, ukazał się „Polska. Uzdrowiska. Przewodnik”. Publikacja opisująca dzieje miejscowości, ich ofertę leczniczą, a także okoliczne zabytki i miejsca warte zwiedzenia. 

Zdaniem wydawcy „w ostatnich latach wiele się w polskich uzdrowiskach zmieniło. Dysponują coraz rozleglejszą, nowoczesną bazą zabiegową, poprawia się standard noclegów, odnawiane są tereny rekreacyjne, przybywa tężni, pojawiają się kolejne ośrodki odnowy biologicznej. Dziś to już w większości zadbane kurorty, które mają bardzo wiele do zaoferowania zarówno kuracjuszom, jak i turystom pragnącym poprawić stan zdrowia w komfortowych warunkach, pod staranną opieką lekarzy. Dlatego warto poznać je bliżej i w miarę potrzeb skorzystać z ich oferty. Cenne i aktualne informacje na ich temat zawiera przewodnik „Polska. Uzdrowiska”.”

Jak informuje wydawca w 160 stronicowym przewodniku, czytelnicy znajdą „dokładny opis wszystkich 45 polskich uzdrowisk (od słynnych kurortów jak Ciechocinek, Sopot, Krynica, Busko, Polanica, po rozwijające się od niedawna jako uzdrowiska Dąbki, Gołdap, Uniejów czy Supraśl) oraz podziemnego uzdrowiska w kopalni soli w Wieliczce, profile lecznicze i możliwości terapii, atrakcje turystyczne w obrębie uzdrowisk i w okolicy, plany blisko 30 największych uzdrowisk, dziesiątki znakomitych zdjęć przybliżających urodę miejscowości uzdrowiskowych”.

Jan Bodakowski
image

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Brzydki. Biedny. Niedoceniony. Nielubiany.

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Adam  J. nie napisałem że ziemie te należały do Polski, napisałem o ich polskiej historii
  • @Friant Pan polemizuje, a ja się z Panem zgadzam
  • @kierdel wojnę jednak przegrali

Tematy w dziale Rozmaitości