24 obserwujących
265 notek
257k odsłon
  2339   0

Wierzycie w teorie spiskowe?


Proszę wszystkich rozhisteryzowanych zwolenników teorii spiskowych o jasne wytłumaczenie, dlaczego niby te rzekomo wszechwładne elity, Bill Gates, rządy, etc miałyby celowo wywoływać pandemię (bądź ją pozorować) i tym samym doprowadzić (np. poprzez podawanie nieprzebadanych szczepionek) do depopulacji ludzkości, skoro biała rasa z własnej woli do tego dąży?

Demografowie ostrzegają, że strach przed odpowiedzialnością związaną z potomstwem nie minie zaraz po wygaszeniu pandemii. Przeciwnie – załamanie w liczbie urodzeń będzie trwało lata. A to dlatego, że zadłużona po uszy zjednoczona Europa jest w środku najgłębszej zapaści gospodarczej od trzech pokoleń, z której trudno jej będzie się wydostać. W szczególności decyzje o poszerzeniu rodzin hamuje ogromne (dochodzące na południu Unii do 50 proc.) bezrobocie wśród młodych, kryzys mieszkaniowy oraz cyfryzacja gospodarki, która pustoszy miejsca pracy w wielu branżach, jak media czy bankowość.

– Do tej pory koncentrowaliśmy się na rosnącej o kilkanaście procent śmiertelności z powodu pandemii. Dotknęła ona jednak przede wszystkim osoby w podeszłym wieku oraz takie, które już cierpiały na przewlekłe choroby. Na dłuższą metę będzie to miało znacznie mniejsze przełożenie na bilans demograficzny Unii niż załamanie liczby porodów, które utrzyma się przez wiele lat – uważa Gunnard Andersson, dziekan katedry demografii na Uniwersytecie w Sztokholmie.

No chyba, że depopulacja ma objąć pozostałe, znacznie bardziej płodne rasy. Jak zacznie ubywać w szybkim tempie Murzynów, Arabów i Hindusów, to może uwierzę w fantastyczne sugestie o światowym spisku masonów i cyklistów.


Lubię to! Skomentuj152 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości