7 obserwujących
690 notek
228k odsłon
284 odsłony

Czy zgaszą Senat

Wykop Skomentuj13

Według Grodzkiego, „naruszeń artykułów w tym niechlujnie przygotowanym akcie, przygotowanym przed dwóch panów gdzieś w gabinecie, jest tyle, że przed Senatem jest dużo pracy”. Dodał, że dla Senatu liczy się to, aby wybrany w tegorocznych wyborach prezydent miał pełen demokratyczny mandat, a wynik tych wyborów nie mógł być podważony ani w kraju, ani za granicą. Podkreślił, że nieprawdziwe jest twierdzenie jakoby Senat nic nie robił przez ostatnie dwa tygodnie - ustawa ws tegorocznych wyborów prezydenckich wpłynęła do Senatu 13 maja. https://www.tvp.info/48234842/grodzki-nie-oszukalem-pani-marszalek

 To, że PiS jest ostatnią szansą dla Polski tłumaczyć nikomu nie potrzeba, ale krytyka ostatniej szansy jest wskazana. O krytykujących jednak nie napiszę, bo jest to normalne zjawisko, ale o krytykantach wypada już krytycznie powiedzieć. Krytykanctwem zajmuje się najgorsza swołocz.

 Jest to tak porąbana kasta, że opisać porąbanych bez utraty spokoju opisać jest trudno, ale próbować trzeba. Aktualny stan państwa można porównać do ula. Jest jakaś władza próbująca budować plastry i dzięki systemowi Flow zawartość plastra skierować do budujących plaster. To, że jakaś władza jest, nie oznacza tego, że w ulu nie ma trutni. Trutnie są. Jedyną rzeczą, którą potrafią robić, to jest tylko krytykanctwo i marzenie o władzy. Taka q... umiejąca tylko ..bać potrafi nie tylko zboczone trutnie płci wszelakich do ula wpuścić, ale i szerszenie europejskie do utrzymywania stosunków zaprosić.

 To, że są dymani przez szerszenie, jest już w naturze trutni azjatyckich zakodowane, więc tematem krytyki być nie może, ale widok trutnia z kacapską mordą musi każdego normalnego krytyka do myślenia zachęcić.

 Trzeba więc zrobić wszystko by nie obudzić się na ruinach pozostałych po rozpieprzonym ulu, z którego miód wywieziono tam, gdzie wcześniej popłynęło mleko.

 By subtelnej krytyce mocy nadać, wypada mieszkańcom ula powiedzieć, że nadszedł już czas by Senat zgodnie z prawem zlikwidować. Dlaczego zarządzający ulem tego jeszcze nie zrobili, powiedzieć w stanie nie jestem.


Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale