15 obserwujących
1120 notek
345k odsłon
  208   1

Korytarz litewski

 O Litwie pisałem TUTAJ wyprawa-krzyzowa i TUTAJ korytarz-ue-przez-litwe, ale ściek litewski dostarcza powoli i w miarę regularnie informacje dotyczące korytarza. Można śmiało powiedzieć, że Litwini zaczynają powoli rozumieć, w jakie szambo weszli i jaka to kupa ludzi złej woli robi wszystko by kraje bałtyckie Kacap ...

image „Przyszły tydzień, a może nawet poniedziałek, może być historycznym tygodniem w historii Litwy. Jako fakt naszej słabości” - napisał Raimundas Lopata, poseł na Sejm i członek Komitetu Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony, na swoim koncie na Facebooku. Według niego, gdyby Litwa uległa presji, byłaby to zła przysługa dla Ukrainy.Wiemy, że na prośbę Niemiec Komisja Europejska przygotowała dokument, który stanowi precedens, gdyż de facto traktuje Litwę jako wyłączne terytorium UE, na którym Rosja może mieć szczególne interesy ograniczające suwerenność Litwy.

 Sprawie litewskiej wyrządziła wiele szkód rozgłoszona przez nas dość kapitulacyjna historia, że ​​KE może i ma prawo decydować o polityce sankcji na Litwie. [...] Litwa nie może być innym terytorium UE, tylko po to, by służyć interesom Rosji podczas transportu z „Rosji do Rosji. [...] Nie mogę też ignorować faktu, że w Sejmie Republiki Litewskiej krążyły informacje, że urzędnik USA zażądał od Litwy deeskalacji i wyrażenia zgody na żądania Rosji. Bardzo trudno uwierzyć, że może to być stanowisko USA”. - napisał parlamentarzysta.

 Osobiście uważam, że Litwini niepotrzebnie panikują, bo Polska też dostała wytyczne z UE jak Rosji dopierdzielić i rząd jest szczęśliwi, że ktoś za nich myśli. Trochę nawet przedobrzyli i tak za sankcjonowali, że kilka miast bez gazu zostało. O drobnych pomyłkach nikt już nawet nie pisze, bo sankcjoniści wszystko mają w ... i na pisma nie odpowiadają. 

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale