Książę Harry porozmawia z Oprah o zdrowiu psychicznym. Będzie kolejny skandal?

Książę Harry.fot. screen Youtube
Książę Harry.fot. screen Youtube
Oprah Winfrey i książę Harry przygotowują wspólnie program "The Me You Can't See", którego tematem jest zdrowie psychiczne. W trailerze widać m.in. ujęcie z pogrzebu księżnej Diany. Czyżby szykował się kolejny skandal?

21 maja na platformie streamingowej Apple TV+ pojawi się serial dokumentalny "The Me You Can't See", który wyprodukowała Oprah Winfrey wspólnie z księciem Harrym. Tematem programu jest zdrowie psychiczne. Oto oficjalny trailer programu, w którym widzimy także jego pomysłodawców.

Książę Harry opowie o śmierci i pogrzebie swojej matki?

Brytyjscy dziennikarze spekulują, że książę Harry opowie w programie o śmierci i pogrzebie swojej matki. W trailerze wykorzystano bowiem archiwalne ujęcie z pogrzebu tragicznie zmarłej księżnej Diany w 1997 r.

Na nagraniu widzimy 12-letniego Harry'ego idącego w kondukcie żałobnym za trumną matki. Do syna odwraca głowę książę Karol i coś mówi. Harry komentuje: "Podjęcie decyzji o tym, by przyjąć pomoc, nie jest znakiem słabości. W dzisiejszym świecie, bardziej niż kiedykolwiek, to znak siły".

W trailerze pojawia się także Meghan Markle - uśmiechnięta i ubrana w T-shirt z napisem "Raising The Furture", zaprojektowany przez brytyjską projektantkę Mere Soeur i kosztujący 27 funtów. Jest także ujęcie z Archiem.

Kolejny skandal w rodzinie królewskiej?

Czy wypowiedź księcia Harry'ego o tragicznej śmierci matki oraz jej pogrzebie będzie pretekstem do kolejnego ataku na rodzinę królewską? Brytyjczycy nie rozumieją, dlaczego książę Harry wciąż krytykuje własną rodzinę. Poddani królowej Elżbiety II dyskutują  też o podcaście, w którym książę Harry opisał swoje życie w Wielkiej Brytanii jako: Połączenie "Truman Show" i życia w zoo.

Niedawno książę Sussexu Harry i Meghan Markle zaatakowali rodzinę królewską w wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey, który połowa Brytyjczyków uznała za niestosowny.

Para książęca wycofała się z przysługujących jej tytułów, opuściła Pałac Buckingham i zamieszkała z dala od Wielkiej Brytanii - w Kanadzie, a następnie w Kalifornie. Harry postanowił odsunąć się od rodziny królewskiej.

KJ


Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura