Danuta Holecka nie wróci do TVP? Niepokojące informacje o głównej twarzy "Wiadomości"

Danuta Holecka jest główną twarzą TVP. fot. Yotube
Danuta Holecka jest główną twarzą TVP. fot. Yotube
Danuta Holecka od kwietnia nie pojawia się na ekranie jako prowadząca "Wiadomości" TVP. Okazuje się, że dziennikarka ma poważne problemy ze zdrowiem.

Wydłużająca się nieobecność głównej twarzy "Wiadomości" była tłumaczona zaległym urlopem, który postanowiła w końcu wykorzystać. Z ustaleń portalu pomponik.pl wynika jednak, że Danuta Holecka zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Czytaj więcej: Danuta Holecka przestała prowadzić "Wiadomości" TVP. Co się stało?

Danuta Holecka ma poważne problemy zdrowotne

Prezenterka TVP podobno złamała nogę, a uraz okazał się tak poważny, że konieczna była poważna operacja. Gwiazda ma założone specjalne śruby i nie wiadomo, kiedy wróci do siebie.

- Nie wychodzi z domu. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci na antenę. To wszystko nie jest dla niej łatwe, telefony się urywają. Ma jednak zagwarantowaną opiekę najlepszych specjalistów w kraju - powiedział Pomponikowi informator.

Media spekulują, że Holecka na pewno nie pojawi się w "Wiadomościach" do końca czerwca. Dziennikarka nie zabiera głosu w tej sprawie.

Danuta Holecka główną twarzą TVP

Danuta Holecka pracuje w TVP od lat 90. Początkowo przygotowywała relacje z obrad Senatu. Wkrótce zaczęła prowadzić poranne i popołudniowe wydania Wiadomości w TVP1. W 1997 roku na krótko pojawiła się jako twarz głównego wydania. Ponownie prowadzącą główne wydania była od sierpnia 2003 do października 2004 i w 2010.

Pracowała też w stacji TVP Info, gdzie do 2013 roku była prezenterką audycji Info Serwis i Minęła dwudziesta, oraz w TVP3, gdzie prowadziła programy Echa dnia i Dziennik Regionów.

Od 13 stycznia 2016 ponownie jest prezenterką głównego wydania „Wiadomości”. Prowadzi też rozmowy w ramach "Gościa Wiadomości" w TVP Info oraz pogram Minęła dwudziesta. Od 1 maja 2019 roku pracuje na stanowisku szefa Wiadomości TVP1.

Czytaj też:

KJ

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura