Stanowski w "Jastrzębowski Wyciska". "Maja Staśko ma obsesję"

Maja Staśko zaproszona do "Hejt Parku". Krzysztof Stanowski się nie zgodził. Fot. Facebook
Maja Staśko zaproszona do "Hejt Parku". Krzysztof Stanowski się nie zgodził. Fot. Facebook
Krzysztof Stanowski był w piątek gościem programu "Jastrzębowski Wyciska". Sławomir Jastrzębowski pytał dziennikarza sportowego i gwiazdę Twittera o jego program i gości, których zaprasza. Lub którym nie pozwala na występ w jego „Hejt Parku”. Jedną z takich osób jest Maja Staśko.

Krzysztof Stanowski to dziennikarz sportowy i twarz firmy bukmacherskiej. Jest właścicielem serwisu Weszło, który od kilkunastu lat jest jednym z najważniejszych graczy na rynku dziennikarstwa piłkarskiego i sportowego. Ostatnio jest o nim głośno m.in. ze względu na jego program „Hejt Park”.

Krzysztof Stanowski i Sławomir Jastrzębowski w "Jastrzębowski Wyciska". Oglądaj tutaj

Maja Staśko zaproszona do "Hejt Parku". Stanowski się nie zgodził

Formuła show polega na konfrontacji z gościem i zadawanie mu pytań, które mają do niego internauci. Niedawny odcinek z lewicowym działaczem i poetą Jasiem Kapelą wyświetlono już 2,5 mln razy. W programie chciała się też pojawić jego była partnerka.

Maja Staśko to kolejna osoba, o której jest głośno w kontekście Stanowskiego. Lewicowa działaczka wdaje się z nim w dyskusje na Twitterze, a ostatnio została zaproszona przez jego współpracowniczkę do „Hejt Parku”. Stanowski jednak zablokował jej udział w programie.

Polecamy:

Krzysztof Stanowski i Maja Staśko. "Ma obsesję na moim punkcie"

- Zauważyłem, że ma obsesję na moim punkcie i jednocześnie manipuluje i kłamie. Zaproszenie jej do mojego programu, kiedy mnie w nim nie ma, nie ma moim zdaniem sensu. Moi widzowie mają mieć przez dwie godziny frajdy, ja muszę mieć o czym z ludźmi rozmawiać - wyjaśnił.

Maja Staśko zdobyła rozgłos po tym, jak skrytykowała Roberta Lewandowskiego za to, że ma za drogi zegarek. Później nazwała zachęcanie Polaków do czytania „modą na snobizm”. W światowy Dzień Książki wrzuciła do sieci zdjęcie z książką, na którym była skąpo odziana.

Krzysztof Stanowski zablokował Staśko, TVN24 zablokował Stanowskiego

„Maja Staśko zaczepia więc wszystkich o wszystko, na siłę próbując udowodnić, że to ona ma rację, bo - z dowolnego powodu - należy do osób dyskryminowanych” - tak przedstawił ją serwis „Pudelek” w ostatnim tekście. Przypomnijmy, że Krzysztof Stanowski, który nie chciał aktywistki w swoim programie, sam został zaproszony do TVN24. Jego występ zablokowało jednak szefostwo stacji.

MD

Czytaj dalej:

Stanowski "zablokowany" w TVN24. "Mam na to wywalone”

Rafał Woś: Kto (i po co) straszy nas inflacją?

Kulisy gry o RPO. Jak PiS buduje większość w Sejmie dla Lidii Staroń

Jaś Kapela czy Maja Staśko - kto jest bardziej znany?

Agresywne zachowanie kierownika targowiska. Były radny PiS pobił się ze sprzedawcą

Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura