Magdalena Ogórek już niedługo będzie rozwódką. Znamy datę

Instagram/magdalena.ogorek
Instagram/magdalena.ogorek
Magdalena Ogórek rozwodzi się z mężem. Znamy pierwsze szczegóły. Wiemy, że jej mąż miał problemy z prawem.

Magdalena Ogórek już niedługo zasili grono rozwódek. Mimo że jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP jest dosyć powściągliwa w komentowaniu swojego życia osobistego, znamy pierwsze szczegóły dotyczące sprawy.

Magdalena Ogórek bierze rozwód

Pozew o rozwód wpłynął od Magdaleny Ogórek już na początku ubiegłego roku. Datę pierwszej rozprawy sąd wyznaczył jednak dopiero kilka dni temu.

Informator "Super Expressu" zdradził, że na pierwszą rozprawę para będzie musiała trochę poczekać - ma się ona odbyć dopiero w połowie 2022 roku. Dziennikarka nie chce komentować sprawy, w rozmowie z tabloidem powiedziała, że "od wyborów prezydenckich konsekwentnie nie komentuję swojego życia prywatnego".

Zobacz: Wyciekają filmy z imigrantami na Białorusi. "W Mińsku pełno przybyszów"

Magdalena Ogórek. Mąż

Mąż Magdaleny Ogórek, Piotr M. był posłem SLD i rektorem szkół wyższych. Mężczyzna został zatrzymany rok temu, usłyszał aż pięć zarzutów, m.in. działania na szkodę uczelni i wyłudzeń na szkodę osoby prywatnej kwoty ponad dwóch milionów złotych. Za te i trzy pozostałe zarzuty mężczyźnie grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Magdalena Ogórek komentowała sprawę w przeszłości - prosiła, by uszanować jej prywatność.

Zobacz: Pandora Papers. Polski wątek w ogromnej, międzynarodowej aferze

"Oświadczam, że sprawa ta nie dotyczy w najmniejszym stopniu mojej osoby. W związku z powyższym żądam poszanowania prywatności mojej i córki, a w przypadku naruszania tejże prywatności podejmę natychmiastowe kroki prawne" - napisała.

Romans Magdaleny Ogórek

Małżeństwo Magdaleny Ogórek jest fikcją już od dłuższego czasu. W 2015 roku dziennikarka spotykała się z dziennikarzem Bartoszem Węglarczykiem (dziennikarka miała wówczas jeszcze lewicowe poglądy), nie przeszkadzał jej w tym nawet mąż. Związek Magdaleny Ogórek z Bartoszem Węglarczykiem był na tyle poważny, że w Wigilię dziennikarz wrzucił na portale społecznościowe zdjęcie pierścionka zaręczynowego. Dodał do niego opis, w którym wyraził nadzieję, że jego marzenie się spełni.

Do ślubu z Węglarczykiem jednak nigdy nie doszło - kobieta w trosce o córkę zdecydowała się wrócić do męża - święta tego roku spędziła z nim i córką w Hiszpanii.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj123 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura