Policyjny finał strzelaniny w domu Opozdów

Fot. Broń czarnoprochowa/ilustracja Wikipedia. Dariusz Opozda/fot. Instagram/profil Dariusza Opozdy
Fot. Broń czarnoprochowa/ilustracja Wikipedia. Dariusz Opozda/fot. Instagram/profil Dariusza Opozdy
Policja zakończyła dochodzenie ws. strzelaniny w domu Opozdów, do której doszło 8 stycznia. Jak się okazuje, nikomu nie postawiono zarzutów.

Rodzinna awantura w Busku-Zdroju

Awantura z użyciem broni z udziałem znanych celebrytów elektryzowała media w całej Polsce, ponieważ obie strony obficie ją relacjonowały w mediach społecznościowych. Do zdarzenia doszło 8 stycznia w Busku-Zdroju. Po wymianie argumentów słownych Dariusz Opozda strzelił przez drzwi do stojących za nimi członków swojej rodziny z broni czarnoprochowej, a pocisk przeleciał tuż nad głową jego młodszej córki. Matka Opozdy miała powiedzieć, że szkoda, że nie trafił w swoją eksżonę, za co wyrzucono ją z lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. Obecny na miejscu aktor Antoni Królikowski dziwił się, że nie zatrzymano jego teścia - agresora. 

Przeczytaj więcej: Strzelanina w domu Opozdów. Działaczka PiS usunięta z partii. Teść pozywa zięcia aktora

Policja zakończyła dochodzenie

Teraz policja zakończyła swoje dochodzenie ws. awantury z użyciem broni i przedstawiła wyniki swojej pracy prokuraturze - informuje "Super Express".

- Dokumentacja dotycząca strzału została przesłana do prokuratury rejonowej w Busku-Zdroju. Sprawę przejmuje teraz prokuratura. Pozostałe postępowania w sprawach, które były zgłaszane, będą prowadzone u nas. Dla dobra postępowania nie mogę powiedzieć więcej - wyjaśniła "Super Expressowi" st. asp. Justyna Konopka, zastępująca oficera prasowego komendy w Busku-Zdroju.

Prokuratura rejonowa w Busku-Zdroju na razie wstrzymuje się od komentarzy. Nikomu nie postawiono zarzutów. 

ja

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości