64 obserwujących
331 notek
336k odsłon
  422   0

Uszkodzenia brzozy pasują do narracji MAK/KBWLLP - pokazuję obrazkowo oszustwa Niegracza

Kolejny raz chciałbym podkreślić, że dziwi mnie postawa Redakcji Salonu 24 która dopuszcza by Salon stawał się tubą tak durnie zakłamanej propagandy.

U źródła leży notka niejakiego Niegracza vell Quwety którego kolejnym urojeniem jest, że żebra, usztywniające jedynie poszycie skrzydła samolotu,  powinny działać na pień brzozy niczym topory.

Mamy więc stosowny fotomontaż:

image


Piękny, nieprawda?

Niestety, ale jest tylko OSZUSTWEM (i to dla mocno naiwnych mieszczuchów) które podkreśliłem na kolejnym jego fotomontażu:

image


Co tu dodać? żebra nie dość że delikatne, osłonięte czołowo dosyć solidną przednią ścianką kesonu (dźwigarem) to jeszcze uderzały z kątem równym skosowi skrzydła 35°.Po zwymiarowanie Niegracz może się zwrócić do podkomediantów Macierewicza którzy zamienili PLF102 w kupę złomu. Może nawet dostanie żebro na pamiątkę w uznanu zasług w krzewieniu smoleńskiego kłamstwa.

"brzoza musiała zdrowo oberwać" pisze Niegracz. Ja bym powiedział, że osobnik uderzający z pełnym rozmachem, toporem w pień pod tym kątem też musiał zdrowo oberwać. Efekty widzimy w jego notkach.

To kolejna próba oszustwa w tym temacie. Jak w poprzedniej po cichutku wycofał się z własnych fotomontaży pokazałem w notce:

https://www.salon24.pl/u/nudna-teoria/1004571,uszkodzenia-brzozy-pasuja-do-narracji-mak-kbwllp-pokazuje-obrazkowo-oszustwo-niegracza

To wszystko pokazuje nam, że mamy do czynienia z TROLINGIEM mającym na celu jedynie utrzymanie ognia pod polskim kociołkiem, a nie osobą chcącą cokolwiek wyjaśnić.

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka