64 obserwujących
331 notek
336k odsłon
  523   0

Uszkodzenia brzozy pasują do narracji MAK/KBWLLP - pokazuję obrazkowo oszustwo Niegracza

Na początek chciałbym podkreślić, że dziwi mnie postawa redakcji Salonu 24 która dopuszcza by Salon stawał się tubą tak durnie zakłamanej propagandy.

U źródła leży notka* niejakiego Niegracza vell Quwety którego kolejnym urojeniem jest to, że "jego zdaniem" strefa przełomu pnia brzozy, na której polski Tupolew stracił końcówkę skrzydła, nie pasuje do geometrii kolizji. Sporządził w tym celu cykl fotomontaży. Do pierwszego, w celu skomentowania, dołożyłem strzałki.


*Uwaga: Po publikacji mojej notki oszust totalnie przeredagował swoją, powyżej linkowaną. Jak wyglądała pierwotnie zobaczyć można jeszcze przez pewien czas w cache Googla

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:8sKJxaLjeOYJ:https://www.salon24.pl/u/niegracz/1004120,uszkodzenia-brzozy-nie-pasuja-do-narracji-mak-laska-pokazuje-obrazkowo+&cd=1&hl=de&ct=clnk&gl=de&client=firefox-b-e       (Tezy równie durne i sprzeczne z rzeczywistością jak w pierwotnej wersji)

image

Nie jest żadną tajemnicą i jest rzeczą powszechnie znaną, że drzazga A wyrwana została z fragmentu pnia niewidocznego na tym zdjęciu, a miejsce wyrwania drzazgi B jest nawet na powyższym fotomontażu widoczne, trzeba tylko dokładniej spojrzeć.Po prostu oba fragmenty zachodzą na siebie. Jest to potwierdzone na piśmie przez polską prokuraturę!

W lutym 2013 odcięto fragmenty stojącej i odłamanej części pnia i poddano je badaniom.

Znane są zdjęcia z tego badania

image


Znany jest fragment ekspertyzy:

image


Czyli realny świat wygląda dokładnie tak jak powinien zdaniem Niegracza vell Quwety wyglądać;  kolejny fotomontaż.

image


I tak to w rzeczywistości wyglądało, a Niegracz po prostu łże zakłamując znane od lat nawet podkomediantom Macierewicza fakty.

Na tak ordynarne kłamstwo nabrać można chyba tylko debili, ale ja widać łowy na smoleńskiego jelenia trwają nieprzerwanie.

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka