76 obserwujących
1987 notek
2641k odsłon
585 odsłon

Trzecia Osoba, Chuck Norris i inni

Wykop Skomentuj15

Podobno papież Franciszek jest niepocieszony, bo Trzecia Osoba odmówił mu audiencji.

Chuck Norris jednym kopnięciem zabija siedmiu przeciwników - Trzecia Osoba w jednej kieszeni potrafi zmieścić 70 kopert, i to jednego dnia!

Dzwoni Dalajlama do Trzeciej Osoby: - O Łaskawy Profesorze, racz mnie zoperować w słynnym szpitalu Szczecin Zdunowo! - Na co Trzecia Osoba: - "Czemu nie, ale proszę proszę się zapisać, jak każdy, w moim prywatnym gabinecie!

Ostatnie badania naukowe wskazują, że to nie Kopernik wstrzymał Słońce, tylko Trzecia Osoba. Za kopertę.

Donald Trump będzie mieć problemy z drugą kadencją. Trzecia Osoba wziął kopertę od Demokratów i obiecał, że sam będzie kandydować.

Podobno najnowszą dyscypliną olimpijską mają być zawody w szybkim chowaniu kopert do szuflady. Polska ma gwarantowanego kandydata: Trzecią Osobę.

Słyszeli Państwo zapewne, że Bóg stworzył Ziemię w 6 dni, a siódmego odpoczywał? Owszem - pozwolił mu na to Trzecia Osoba.

Władimir Putin jeździ na tygrysie bengalskim. Trzecia Osoba uważa to za sport dla mieczaków - on ujeżdża diabła tasmańskiego!

Macron jest znany ze związku z cudzą babcią - Trzecia Osoba woli laskę marszałkowską.

Trzecia Osoba to jedyny człowiek w naszej części Galaktyki, który łóżko zaściela pod krawatem i pod okiem kamer.

Ponoć w 2019 r. mielibyśmy koniec świata, ale na szczęście Najwyższy złożył wizytę Trzeciej Osobie i ten go przekonał, aby ludzkości szansę.

Najbardziej znani kochankowie to Tristan i Izolda oraz Romeo i Julia, ale to w rzeczywistości bedki. Mistrzem świata i okolic w tej konkurencji jest Trzecia Osoba, która z wpadnięcia laski marszałkowskiej na kamerzystę zrobił zamach stanu.

Trzecia Osoba jest najbardziej tolerancyjną osobą pod słońcem - do czasu, gdy ktoś lekko puknie laskę marszałkowską.

Gilgamesz pokonał Huwawę, Herakles oczyścił stajnię Augiasza i zrobił jeszcze kilka fajnych sztuczek. To wszystko jest niczym przy Trzeciej Osobie, która bierze 2000 w prywatnym gabinecie, operuje w państwowym szpitalu i ciągle jest bielszy od żony Cezara!Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka