Tędy i owędy
Nie siedzę okrakiem na barykadzie!
83 obserwujących
2219 notek
2914k odsłon
  414   3

Polexit? ...

Od razu przyznaję: absolutnie nie wierzę, by Terlecki powiedział o możliwym Polexicie na poważnie. Gdyby tak było, to już od dawna powinna być spełniana obietnica złożona przez szefową Kancelarii Prezydenta Dudy, Małgorzatę Sadurską, jeszcze w 2015 r.: że zrobi ona rzetelny bilans obecności Polski w UE.  Oczywiście nic takiego nie miało miejsca. A szkoda, bo normalni ludzie w normalnych państwach rozmawiają na poważne tematy, jakim jest z pewnością to, czy Polsce nadal się opłaca tkwić w paramafijnym, skorumpowanym, bizantyjsko-bantustańskim tworze, jakim jest UE.

Jak widać z perspektywy czasu, Polacy zostali najzwyczajniej w świecie OSZUKANI przez ówczesną propagandę. Zamiast rzetelnych informacji zarówno media, jak i politycy, rzucali nam obietnice gruszek na wierzbie. Kto pamięta ten okres ten mi przytaknie, że przestrogi Korwin-Mikkego na temat wprowadzenia "małżeństw" homoseksualnych tylnymi drzwiami czy narzucenia nam adopcji dzieci przez pary jednopłciowe były traktowane przez główny ściek dokładnie tak, jak dziś traktowani są ludzie sceptyczni wobec "szczepionki", czyli jak połączenie wariata z mordercą.

Nie do takiej Unii wchodziliśmy, to oczywiste. W referendum akcesyjnym Polacy głosowali za oddaniem CZĘŚCI kompetencji na rzecz ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWEJ. Ponieważ Unia sama siebie od pewnego czasu traktuje jak państwo - gołym okiem widać, że DZIŚ jesteśmy w zupełnie innym świecie, niż ten, za którym głosowaliśmy.

Najwyższy czas rozpocząć RZECZOWĄ rozmowę o tym, co się Posce bardziej opłaca: wyjść czy zostać. Nie przejmować się spazmami idiotów, którzy dla organizacji quasi mafijnej stracili rozum i serce. Tak czy inaczej, wcześniej czy później, konieczne będzie zapewne drugie referendum.

I wtedy się okaże, co o tym myślą Polacy. Polacy, a nie wrzaskliwe eunuchy, rzekomi obywatele Europy, zwolennicy brunatnego nachodźstwa (to ostatnie najbardziej mnie zresztą dziwi, bo całe to towarzystwo spod znaku Sodomy i Gomory przez muzułmanów zostanie potraktowane jako najzwyczajniejsze w świecie, za to bardzo obrzydliwe, śmieci.

Lubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka