70 obserwujących
1863 notki
2472k odsłony
638 odsłon

Polański oburzony pedofilią w polskim Kościele!

Wykop Skomentuj22

To wiadomość nieoficjalna, ale z bardzo pewnego, sprawdzonego, źródła: Roman Polański kręci film fabularny o pedofilii w polskim Kościele katolickim!


Reżyser, o czym wiemy od bardzo dawna, słynie z niezwykłej pruderii w sprawach obyczajowych, nic więc dziwnego, że przypadki molestowania seksualnego dzieci i młodzieży sprzed 40 lat, wstrząsnęły nim do głębi. Polański swoje oburzenie postanowił przekuć na film, który raz na zawsze postawi tamę wykorzystywaniu seksualnemu dzieci przez księży. Co jednak najbardziej fascynujące, to dobór aktorów – Polański postawił bowiem nie na słynne gwiazdy Hollywood, lecz na tzw. naturszczyków.


Głównym bohaterem filmu będzie policjant, który tropi zwyrodniałych księży gwałcących dzieci i robi to z pełnym zaangażowaniem, wbrew postawie hierarchów kościelnych, własnych przełożonych i sędziów, którzy w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych zamiatali sprawy pod dywan. W rolę dzielnego policjanta wcieli się Daniel Cohn-Bandit, jeden z najbardziej rozpoznawalnych europosłów.


Głównego bohatera wspierać będzie żona sędziego, który wydał skrajnie niski wyrok na księdza-gwałciciela, a która jest tym zbulwersowana. Niebagatelną rolę w oddaniu policjantowi będzie fakt, że żona jest po prostu zauroczona niezwykle męskim i przystojnym gliną – tu zadebiutuje Robert Biedroń.


W filmie wystąpi również cała masa innych polityków, sędziów i prokuratorów, którzy przez całe dziesięciolecia odważnie działali na rzecz walki z pedofilią. Na drugim planie – last but not least, jak powiedzieliby nasi przyjaciele zza Kanału la Manche – pojawia się np. postać Leszka Millera, którego obsadzono w roli niezłomnego Katona: biegłego seksuologa, który pracując dla sądu z coraz większym oburzeniem obserwuje, jak niskie wyroki księżom-pedofilom wymierzają przedstawiciele skorumpowanej kasty.


Niestety – w filmie nie zagra znany reżyser, Andrzej Wajda, choć Polański podobno o tym wprost marzył. Wajda znany był w całym filmowym świecie z ogromnego poszanowania dla dziecięcej seksualności, która dla niego po prostu nie istniała, ale – niestety – reżyser już nie żyje …


http://isakowicz.pl/inni-polscy-filmowy-tez-bronia-pedofila-polanskiego-hipokryzja/


https://nczas.com/2018/09/02/czy-lewak-i-pedofil-zostanie-francuskim-ministrem-daniel-cohn-bendit-ma-objac-resort-ochrony-srodowiska-video/


https://wpolityce.pl/polityka/446598-co-biedron-zrobil-z-pedofilami-w-slupsku


https://niezalezna.pl/271579-jak-tuszowano-afery-pedofilskie-minela-20-o-skandalu-z-2005-r-gdy-premierem-byl-miller


https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/mlynarska-zaatakowala-wajde-zrobila-to-po-obejrzeniu-filmu-sekielskiego-aa-Xowf-cQRp-ZqV6.htmlWykop Skomentuj22
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości