27 obserwujących
2031 notek
667k odsłon
186 odsłon

KONFEDERACJA w sejmie! Co dalej?

Wykop Skomentuj6

A jednak! Choć PiS nie traci większości w nowym sejmie, więc nadal jest w stanie puszczać kolejne śmierdzące socjalne bąki, to jest nadzieja, a w zasadzie to już pewne, że z mównicy sejmowej usłyszymy wreszcie trochę rozsądnych głosów.

Szkoda, że – prawdopodobnie – nie uda się stworzyć klubu poselskiego Konfederacji, jednak nie można tego do końca przesądzać. Ważne, że jest mocny prawicowy przyczółek, i że stanowić go będą naprawdę niezłe nazwiska. Byle tylko nikt nie okazał się zdrajcą, który za pisowskie apanaże wypnie się na Konfederację. Z PiS-em można będzie głosować wspólnie wówczas, gdy będzie to coś sensownego. I ta sensowność musi być dokładnie wykazana. Jeśli PiS będzie proponował ustawy ograniczające w jakikolwiek sposób – co jest jednak mało prawdopodobne – np. fiskalizm czy etatyzm, wówczas trzeba takie sprawy rozważać na korzyść.

Wracając do nazwisk… Miejmy nadzieję, iż Grzegorz Braun, który posłem został (a uzyskał swój mandat w okręgu rzeszowskim), nie zaprzestanie zadawania trudnych pytań o tzw. aferę podkarpacką i tajemnicze nagrania wideo z udziałem znanych polityków, w tym PiS-owskich, figlujących z nieletnimi Ukrainkami w rzeszowskich agencjach towarzyskich (...)

KONFEDERACJA w sejmie! Co dalej?...

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale