168 obserwujących
2038 notek
4880k odsłon
906 odsłon

„Śpiące” się budzą!

Wykop Skomentuj58

Niedawno pisząc o tym, co wyprawia rządząca partia Jarosława Kaczyńskiego w sprawie forsowania przez pana Prezesa przeprowadzenia wyborów prezydenckich w dniu 10-go maja, - przywołałem modlitwę Konrada:

Boże!
Daj nam poczucie siły
i Polskę daj nam żywą,
by słowa się spełniły
nad ziemią tą szczęśliwą.
Jest tyle sił w narodzie,
jest tyle mnogo ludzi,
niechże w nie duch twój wstąpi
i śpiące niech pobudzi...

I Bóg nie okazał się głuchy – vide:

https://www.youtube.com/watch?v=6ozbFpdGRNo 

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum

Po lekturze pierwszej serii komentarzy jestem wręcz przerażony nieświadomością orędowników Jarosława Kaczyńskiego powagi sytuacji w jakiej się obecnie znajdujemy. To są ludzie zadżumieni i i kompletnie sobie niezdający sprawy z tego, że jak się ta pandemia skończy to Polacy, którzy kogoś z rodziny stracili przez koronowirusa, a także ci, którzy zostali pozbawieni pracy i przyszło im głodować, - po prostu ten PiS rozniosą. Niestety pisowscy szowiniści są jak widzę zbyt oszołomieni, żeby sobie wyobrazić, jak będą się po epidemii zachowywali Polacy dotknięci osobiście tą pandemią, przeżyciami związanymi z walką o przetrwanie, rozstaniami z rodziną, śmiercią najbliższych, świadkowaniem zjawisku masowej zagłady, obcowaniem z widmem śmierci i brakiem środków do życia oraz stałym poczuciem zagrożenia. Tak. Tak. Tacy ludzie są jak odbezpieczony granat.

Prominentów PiS czeka tedy Armagedon, jaki im wyrządzą ludzie przez Kaczyńskiego oszukani, bo to z nim ci biedni ludzie będą utożsamiali powód swej tragedii, gdyż to on w sposób skrajnie nieodpowiedzialny naciskał i nadal forsuje majowe wybory nie bacząc na zagrożenie zdrowia i życia Polaków. I to, dlatego Jarosław  Kaczyński się tak śpieszy z tymi majowymi wyborami, bo to jest było nie było inteligentny facet, który już wie, co go będzie czekało, jak PiS straci władzę. Dlatego walczy o tę władzę na zasadzie "po nas choćby potop".

Przypomnijcie sobie Państwo Dżumę Alberta Camusa, z zrozumiecie psychikę i formy zachowań ludzi dotkniętych tragedią zarazy.

Wiadomość z ostatniej chwili - epidemiolog, prof. Robert Flisiak właśnie oświadczył publicznie, że ilość zakażonych Polaków może być dwu, lub trzykrotnie wyższa od danych oficjalnie podawanych.Zobacz galerię zdjęć:

Prawdziwy mąż stanu nigdy sobie nie pozwala na takie zachowanie będące oznaką buty, bądź lęku przed utratą władzy i zemsty ludu
Prawdziwy mąż stanu nigdy sobie nie pozwala na takie zachowanie będące oznaką buty, bądź lęku przed utratą władzy i zemsty ludu
Wykop Skomentuj58
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka