Ewa Bilan-Stoch komentuje wypowiedź Kurskiego

Jacek Kurski / Ewa Bilan-Stoch (źródło: PAP / Instagram)
Jacek Kurski / Ewa Bilan-Stoch (źródło: PAP / Instagram)
Chwilę po sukcesie Dawida Kubackiego podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, Jacek Kurski zamieścił post na Twitterze, w którym szef TVP zaczepił TVN. Żona Kamila Stocha niedługo po tym zamieściła swoją odpowiedź.

W niedzielę 6 lutego Polska zdobyła pierwszy medal podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie. Stało się tak za sprawą bardzo dobrej formy Dawida Kubackiego. Skoczek narciarski uzyskał brązowy medal w konkursie indywidualnym. Drugie miejsce zajął Austriak, Manuel Fettner, zaś najlepszy okazał się reprezentujący Japonię Ryoyu Kobayashi.

Kurski komentuje sukces Polaka, jednocześnie zaczepiając TVN

Kubacki tuż po swoim sukcesie otrzymał liczne gratulacje, m. in. od polityków, sportowców oraz internautów w mediach społecznościowych. Odniósł się do tego także prezes TVP Jacek Kurski.

— Sami Państwo widzieli, co się stało. Kiedy tylko skoki wróciły do Telewizji Polskiej, natychmiast przyszły też sukcesy Polaków. Mamy medal igrzysk olimpijskich dla Polski! 2 Polaków w szóstce, 4 w rundzie finałowej. Brawo polscy skoczkowie, brawo Dawid Kubacki! Bądźmy razem z TVP — czytamy na Twitterze.

— Z niezależnych od TVP powodów skoki nie cieszyły się ostatnio może wielkim zainteresowaniem, ale wróciły do domu i od razu jest efekt — mówił komentator Przemysław Babiarz w trakcie transmisji. 

Zobacz też:

Żona Stocha komentuje

Wypowiedź prezesa TVP spotkała się z odpowiedzią Ewy Bilan-Stoch, która postanowiła wbić szpilkę Kurskiemu. 

— Dawid od kilku lat jest ambasadorem stacji Eurosport i w ich transmisji też zdobył dziś medal. Może po prostu cieszmy się bez podtekstów. Pozdrawiam Menadżerka — odparła Kurskiemu na Twitterze.


RB


Czytaj dalej:

Mamy medal w Pekinie! Kubacki znowu podbił skocznię, dobry występ Stocha

Natalia Maliszewska przerwała milczenie. Jest zdruzgotana: "Nie wierzę w testy i igrzyska"

Siostra wspiera Maliszewską po pozytywnym teście na COVID-19. Nie kryła łez


Lubię to! Skomentuj101 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport