Zmarł malutki synek Jakuba Rzeźniczaka. Dziecko miało przed sobą całe życie

Jakub Rzeźniczak za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że jego syn Oliwier przegrał z chorobą. Źródło: Instagram/Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że jego syn Oliwier przegrał z chorobą. Źródło: Instagram/Jakub Rzeźniczak
Niestety Jakub Rzeźniczak za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że jego syn Oliwier przegrał z chorobą. Dziecko polskiego piłkarza chorowało na nowotwór wątroby.

Syn Jakuba Rzeźniczaka i modelki Magdaleny Stępień zmagał się z ciężką chorobą jaką był nowotwór wątroby. Była partnerka walcząca o życie syna uruchomiła nawet zbiórkę w kwocie 350 tys. złotych na ciężko chorego synka. Wśród internautów ten pomysł nie spotkał się z przychylnymi komentarzami. Mimo to udało zebrać się wyznaczoną kwotę. 

Syn Rzeźniczaka i Stępień przegrał z chorobą 

Piłkarz oraz modelka za wszelką cenę starali się uratować życie synka, jednak nie udało im się i ponad roczny chłopczyk zmarł, o czym poinformował piłkarz za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

"Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność wdzięczność za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376" – napisał Rzeźniczak. 

"Msza pogrzebowa odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. "Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni" – dodał. 

Chłopiec od dłuższego czasu przebywał w izraelskim szpitalu, gdzie próbowano leczyć stwierdzony u niego w styczniu tego roku nowotwór wątroby. 


MP

Czytaj dalej:


Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości