32 obserwujących
506 notek
587k odsłon
  223   1

Zwykli zdrajcy!

Wyrok polskiego Trybunału Konstytucyjnego, mówiący że ważniejszym od unijnego jest prawo polskie, a kompetencje unijne nie mogą wychodzić ponad te zawarte w traktatach, spowodował, że maski spadły z twarzy!

Opozycja totalna zawyła, a Tusk zawył najgłośniej, nawołując do protestów w imię tzw " Polski europejskiej" czyli jakiejś antynarodowej imaginacji tego człowieka. Tusk, Trzaskowski, Halicki, Gasiuk-Pichowichowicz i wielu innych polityków opcji niemieckiej i diabli wiedzą jakiej jeszcze, uznają za prawdziwe i jedyne przepisy unijne, dezawuuąc polskie prawo i nawołując sędziów, wszystkie środowiska przychylne unijnej dyktaturze oraz zwykłych ludzi, aby polskie prawo podeptać.

Można nie chcieć dostrzec tej straszliwej, antypolskiej dialektyki, nie chcieć, gdyż nasuwające się wnioski mogą doprowadzić do konstatacji o rokoszu lewacko-liberalnych sił, a ludzie nie lubią dochodzić do wniosków, które burzą ich spokój i przewracają stabilizację, ale fakty mówią sami za siebie. Opozycja, niczym przedzieżgajacy się w przerażającego wilkołaka, potępieniec, rozszarpuje koszulkę z napisem KONSTYTUCJA, stając po stronie sił wrażych, gotowa przewrócić polski porządek.

W obecnej sytuacji, kiedy zdrada środowisk opozycji totalnej stała się widoczna jak nigdy dotąd, bierność i oczekiwania rządu o oraz Samego Kaczyńskiego na to, co się stanie, może przyczynić się do upadku Polski!

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale