260 obserwujących
1274 notki
2223k odsłony
  439   3

Z prawdziwą przyjemnością...

...stwierdzam, że w Pałacu Prezydenckim też mnie czytają.

https://www.salon24.pl/u/wtemaciemaci/1253224,pora-rozbroic-bundeswehre
24 września 2022


Zanim humanitaryści z Berlina wpuszczą do Unii dywizję rosyjskiego specnazu w cywilnych ubraniach, są dwie rzeczy do pilnego wykonania przez garnizon amerykański w Niemczech:

1. Przebazowanie z Niemiec do Polski dwudziestu bomb termojądrowych B61 składowanych w bazie lotniczej Büchel w Nadrenii w ramach programu NATO Nuclear Sharing. Ta broń jest zmagazynowana za blisko niemieckich samolotów i załóg.  Gotowość bojowa NATO nie ucierpi, ponieważ polskie lotnictwo ma samoloty i załogi przygotowane do użycia sojuszniczej broni jądrowej - od 2014 roku polskie F-16 biorą udział w dorocznych ćwiczeniach NATO 'Steadfast Noon'.
(...)
https://niezalezna.pl/459826-prezydent-duda-dla-gazety-polskiej-o-nuclear-sharing-kaczynski-calkowicie-to-popieram

5 października 2022


W najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska” dostępnym w sprzedaży od środy 5 października 2022 r. ukaże się wywiad red. Tomasza Sakiewicza z Andrzejem Dudą. Prezydent mówi o udziale Polski w programie Nuclear Sharing. — Prezydent potwierdził, że zaczęliśmy rozmawiać na temat udziału Polski w programie Nuclear Sharing. Na razie nie ma odpowiedzi na to, ale są propozycje ze strony Polski, bo inicjatywa musi wyjść z naszej strony.
Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka