Stary Wiarus Stary Wiarus
1129
BLOG

Czy Warszawa wystąpi z C40 Cities? Czy też zostanie tam razem z ludobójczą Moskwą?

Stary Wiarus Stary Wiarus Samorząd Obserwuj temat Obserwuj notkę 38
Ostatni szczyt burmistrzów i prezydentów miast członkowskich C40 odbył się w dniach 19-22 października 2022 w Buenos Aires (Argentyna). Kto z Warszawy poświęcił się, zacisnął zęby i w ramach walki z globalnym ociepleniem klimatu poleciał za publiczne pieniądze samolotem do Argentyny, aby tam dyskutować zakaz jedzenia mięsa i posiadania prywatnych samochodów? Dyć naturalnie sam pan prezydent Trzaskowski osobiście, nawet przemówienie tam wygłosił, ale chyba tajne, bo nie daje się znaleźć tekstu...

image

image

imageRafał 'Cœur de Merde' (Kupa Serducha) Trzaskowski powinien być od teraz aż do wyborów systematycznie pytany przy każdej okazji i na każdej konferencji prasowej kiedy Warszawa zamierza oficjalnie i publicznie wystąpić z C40 Cities Climate Leadership Group, założonej w 2005 roku przez komunizującego burmistrza Londynu Kena Livingstone, nie bez przyczyny znanego jako 'Red Ken'.


Kiedy i czyją decyzją Warszawa wstąpiła do tej grupy? Czyj podpis jest na deklaracji członkostwa?

Utrzymywanie członkostwa grupy C40 oznacza aprobatę władz Warszawy dla obłąkańczych rekomendacji raportu C40.

Odpuśćcie to Trzaskowskiemu na klasycznie polskiej zasadzie oj tam, oj tam... a będziecie mogli mieć pretensje tylko do samych siebie.


Te plany są bardziej zaawansowane niż myślicie. Trzaskowski nie tylko w ramach walki o klimat poleciał samolotem do Buenos Aires (Argentyna)na szczyt C40 w Buenos Aires, który odbył się w dniach 18-22 października 2022 r. ale nawet na nim przemawiał.

https://c40summit.org/speakers


Kto wiedział, że Trzaskowski za publiczne pieniądze leci do Argentyny, by tam dyskutować m.in. zakaz jedzenia mięsa i posiadania prywatnych samochodów? Gdzie jest tekst jego przemówienia na tym szczycie?
image

Rafał Kupa Serducha twierdzi: C40 to organizacja elitarna, która skupia wszystkie miasta najbardziej ambitne, które walczą z ociepleniem klimatycznym. Wymieniamy się doświadczeniami, dzięki czemu jesteśmy dużo bardziej efektywni, jeśli chodzi choćby o walkę o czyste powietrze.


Doprawdy, prezydencie Kupa Serducha? 


No, rzeczywiście elitarna ta organizacja C40 jest jak cholera: wśród 96 członków są m.in. ludobójcza Moskwa, Medellin (Kolumbia) znane z kokainy, Akra (Ghana) - pierwsze miejsce w zanieczyszczeniu powietrza na świecie, New Delhi (Indie) - drugie miejsce po Akrze w zanieczyszczeniu powietrza na świecie, Lagos (Nigeria) - światowa stolica przekrętów, Freetown (Sierra Leone) i Dhaka (Bangladesz) należące do najbiedniejszych stolic świata oraz wielu innych równie ambitnych bojowników walki z ociepleniem  klimatycznym.

Pełna lista jest tutaj:

https://en.wikipedia.org/wiki/C40_Cities_Climate_Leadership_Group#C40_cities
emigrant (nie mylić z gastarbeiterem)       

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka