95 obserwujących
1374 notki
1064k odsłony
  1386   0

10 najlepszych notek salon24 w 2020r

Nie jest dobrze, gdy wszystko mija i nie pozostają widoczne ślady, odniesienia, wzorce. Na salonie24 ukazuje się wiele wartościowych materiałów, więc może warto by było, zorganizować głosowanie/plebiscyt na najlepszą 10 notek salonu24 za poprzedni rok. Taka dziesiątka jakoś zostanie. Będzie jakimś odniesieniem, świadectwem, że coś się tutaj dzieje, że ludzie piszą, czasem dobrze.

Zamieszczam poniżej propozycję 10 notek zasługujących moim zdaniem na zapisanie, zapamiętanie, odniesienie się. Jest takich notek znacznie więcej i przy liczbie 10 inne, które doceniam muszę pominąć. Ale trudno. Kolejność jest ALFABETYCZNA względem pierwszego znaku nicka Autora, a nie wg. preferencji. Gdybyście państwo zechcieli się odnieść albo coś dodać, byłoby miło. Może "władza" by się jakoś dołączyła? A ja nie, to może my - zagłosujmy na najlepszą 10 salonu24 w minionym 2020 roku!


  1. Bazyli1969: "Pieniądze i ideologia LGBT+, czyli kto i po co wspiera homonistów?" Za bezkompromisowość i perspektywę w odniesieniu się do "wrażliwego tematu".
  2. Beverley: "Upadek Berlina - testament Führera" Za ciekawe omówienie ważnych postaci i aspektów historycznych. Tutaj oczywiście kłaniają się także notki blogera Godziemba, ale na dziś wybieram tą właśnie.
  3. Beret w akcji: "Boże Narodzenie 2020" Za przepiękną i budującą refleksją w "obszarze" Bożego Narodzenia
  4. Gajowy-Marucha: "Komu potrzebna jest legenda o Potworze Koronawirusie. Część 1: Dlaczego ludzie uwierzyli?" - Za obszerny i merytoryczny cykl, w którym Autor mierzył się z najgorętszym tematem roku.
  5. kelkeszos : "Jak zostać arystokratą, czyli rzecz o czytaniu książek" Za super panoramę ważnej sprawy dla kultury, dla człowieka, dla każdego z nas. Czyli... czytajmy książki!
  6. Kemir: "Jestem potworem, czyli o miłości do zwierząt" Za ludzkie - a to wbrew pozorom niełatwe - odniesienie się do tematu zwierząt.
  7. Marek Różycki jr.: "Przebaczenie uzdrawia, przywraca wolność, nadaje sens" Za wartościowe spotkanie z fundamentem chrześcijaństwa i człowieczeństwa, jakim jest - przebaczenie.
  8. Waldemar Żyszkiewicz: "Swąd globalizacji" Za zwrócenie uwagi na pomijany, a fundamentalny proces, którego konsekwencje wszystkich nas wcześniej czy później dotkną.
  9. wawel24: "Masoneczka medyczna typu "Sajop". Jak zrobić samemu i używać?" Za fantastyczny humor i wyobraźnię, w potraktowaniu kłopotliwego tematu.
  10. wqbit: "Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie-historyczność" Za wartościowe nawiązanie, przedstawienie i dopowiedzenie znanej ewangelicznej przypowieści.

I to już tyle. Czy dobrze? Czy idealnie? Nie. Ale może warto? Warto zrobić takie zestawienie? Dopiszecie coś? Poprzecie?

Zagłosować można tutaj: {LINK} albo tutaj ta sama ankieta z poziomu bloga wordpress {LINK}Lubię to! Skomentuj63 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura