37 obserwujących
702 notki
905k odsłon
504 odsłony

Diabeł chce odpocząć w Warszawie

Wykop Skomentuj5

Na szybko i w skrócie.

Aktywista Zielonego Mazowsza pan Robert Budziak wpadł na pomysł odświeżenia stolicy. Temat musiał przejść przez biurko wiceprezydenta Rabieja, który będąc zagorzałym homoseksualistą takiej okazji jak propagowanie LGBT w przestrzeni publicznej nie opuści. Mimo to Buciak swój pomysł reklamował pokrętnie.

"Przez pół roku jest szaro w Warszawie, niech będzie bardziej kolorowo – przekonywał w rozmowie z Radiem Kolor. – Ten standardowy wzór nie ma określonej kolorystyki. Są pomalowane bezbarwną farbą. Dlatego zaproponowałem, żeby to nie była bezbarwna farba, tylko żeby były w różnych kolorach. Każdy może mieć swoje własne zdanie. Jak widać po dotychczasowych wynikach z Kielc i z Warszawy, mieszkańcy chcą żeby ławki powstawały, nawet jeśli są kolorowe. W Warszawie też mogą takie stanąć."

Miasto wyda więc na farbę, bagatela 2 mln złotych. Czyli za pomalowanie jednej  ławki, jak podaje "Dziennik Narodowy", z którego czerpię cytaty, trzeba będzie zapłacić 3.000 złotych za sztukę (dlaczego tyle? O tym niżej). Niezła fucha dla firmy odnawiającej  sprzęty ogrodowe załatwiona lekką ręką magistratu stolicy, który na głupoty homoseksualne szasta pieniądzem podatnika jak tylko może.

Jest jeszcze jedna ciekawostka związana z tęczowymi ławkami. Ma ich być...666. Dlaczego taka liczba? Na to nie udzielono odpowiedzi, można jedynie przypuszczać, że sam Lucyfer wyznaczył sobie Warszawę na miejsce odpoczynku od spraw piekielnych.

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo