49 obserwujących
789 notek
997k odsłon
  949   1

Ponury plan pana Trudeau do zrealizowania także w Polsce?

Wczoraj pan Kierownik Karuzeli nazwał mnie mało racjonalnym, wierzącym w głupstwa i spiskowe teorie dziejów blogerem, gdyż opisałem po swojemu to co widzę w działaniach rządu. Miał ku temu oczywiście  prawo, jeszcze - podkreślam - jeszcze, gdyż funkcjonujemy w państwie, w którym istnieje jako taka wolność słowa, ale pewne działania w jej obaleniu zostały już podjęte w imię "wielkiego resetu", nazwanego przez rząd PiS-u jako  "Nowy Ład".

Cóż, powtórzę za Kemirem, który przytoczył pod ostatnią moją notką w komentarzu cytat z Marka Twaina mówiący o tym, że  "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani”.

No właśnie. Stara to i bolesna prawda, albowiem  na tej "prawdzie" Lenin, Stalin oraz Hitler zbudowali swoje zbrodnicze  imperia, które wprawdzie runęły z hukiem, ale ich idea została dość dobrze zapisana w głowach ludzkich, pozostała jako swoiste antidotum doradcy na otaczającą te głowy rzeczywistość.

Będąc więc  starym spiskowcem dziejów :))) trafiłem -  jakżeby inaczej - na pewien plan.

Wielki Plan.

Można założyć, że wspomniany plan to oczywiście wielkie bzdury, i tego nie bronię, bo przecież ekran komputera wszystko  łyknie, co wystuka klawiatura. Niemniej ciekawostką jest to, że wspomniany plan jest...logicznym.

Rzecz dzieje się współcześnie w Kanadzie zarządzanej przez przystojnego liberała, a w istocie ponurego krypto marksistę, premiera Kanady pana Justina Trudeau. Powyższe słowa piszę, mając na uwadze los byłych pracowników TVN-u, którzy poskarżyli się publicznie w sieci na szefostwo stacji.

Taka forma skargi, ujawniania czegoś czy piętnowania jest dzisiaj dość powszechna w społeczeństwie. Czasem jest to skarga  prawdziwa, innym razem protest wyssany z palca, ale w każdej takiej historii tkwi niezmiennie gdzieś jakieś ziarno prawdy, którego ani zatrzeć ani odrzucić nie sposób.

Tak też się stało i w wspomnianej Kanadzie. Proszę przeczytać zacytowany poniżej list i zapytać  siebie samego, czy podobny plan nie znajdzie się za jakiś czas  przypadkiem w teczkach naszych polityków? A może jest to tylko bujanie fotela bujanego?


"Chcę Wam przekazać kilka bardzo ważnych informacji. Jestem członkiem komitetu Partii Liberalnej Kanady. Zasiadam w kilku grupach komisji, ale informacje, które przedstawiam, pochodzą z Komitetu ds. Planowania Strategicznego, którym kieruje Kancelaria premiera Kanady.

Muszę zacząć od stwierdzenia, że ​​nie jestem z tego zadowolony, ale muszę. Jako Kanadyjczyk, a co ważniejsze, jako rodzic, który chce lepszej przyszłości nie tylko dla moich dzieci, ale także dla innych dzieci.

Innym powodem, dla którego to robię, jest to, że mniej więcej 30% członków Komisji nie jest zadowolonych z kierunku, w jakim to się potoczy w Kanadzie, ale nasze opinie zostały zignorowane i planują podążać naprzód w kierunku swoich celów. Dali nam również jasno do zrozumienia, że ​​nic nie powstrzyma tego planu ani jego wyników.

Cele określone przez PMO ( Office of the Prime Minister) są następujące:

– Faza wtórnych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów metropolitalnych w pierwszej kolejności i rozszerzając je na zewnątrz. Przewidywane do listopada 2020 r.

– Przyspieszony zakup (lub budowa) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium. Przewidywany do grudnia 2020 r.

– Codzienne nowe przypadki COVID-19 przekroczą możliwości testowania, w tym wzrost liczby zgonów związanych z COVID po tych samych krzywych wzrostu. Przewidywany termin do końca listopada 2020 r.

– Całkowita dodatkowa blokada (znacznie bardziej rygorystyczna niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy kroczącej). Przewidywany koniec grudnia 2020 r. – początek stycznia 2021 r.

– Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych w celu przejścia do powszechnego programu dochodu podstawowego. Przewidywany czas I kwartał 2021 r.

– Przewidywana mutacja COVID-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem (określanym jako COVID-21) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia. Przewidywane do lutego 2021 r.

– Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu COVID-21 oraz zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek opieki medycznej. Oczekiwany kwartał I – II kwartał 2021 r.

– Wdrożone zostaną wzmocnione ograniczenia i blokady (określane jako trzecia blokada). Nałożone zostaną pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami). Przewidywany II kwartał 2021 r.

– Przejście osób fizycznych do programu powszechnego dochodu podstawowego. Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 r.

– Przewidywane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r.

Lubię to! Skomentuj47 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka