59 obserwujących
1020 notek
1184k odsłony
  3305   0

Horror

Żyjemy na pograniczu obłędu seksualnego i walki z chrześcijaństwem. U nas miał być tramwaj zwany pożądaniem, który na szczęście  odmówił posłuszeństwa jak tylko zobaczył kto go ma prowadzić, a w Szwecji miejscowi lewicowi kosiarze umysłów wpadli na szatański pomysł  rodem z Czerwonych Khmerów, że powinno się przesiedlać względnie wysiedlać  osoby, które nie za bardzo przepadają za integracją z z rosnącą z dnia na dzień w Szwecji populacją muzułmańską. Dobrze by też było, twierdzą tamtejsci lewaccy faszyści jakby się też zakazało przy okazji i Świąt Bożego Narodzenia. Zapewnie marzy im się zamiast Narodzenia Chrystusa, obżarstwo, harem i fajka wodna z ziołem.

Ale to nic.

Jeszcze większy odlot zademonstrowano w Anglii.  Otóż szkoły w Brighton otrzymały polecenie nauczania dzieci, że osoby “wszystkich płci” mogą mieć... okres, a urządzenia sanitarne na odpady takie jak tampony powinny być umieszczane w każdej toalecie. 

Przewodniczący Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP), europoseł Gerard Batten stwierdził bez ogródek: "To szaleństwo jest nauczane w szkołach. Prawdą jest, że tylko kobiety miesiączkują. Co się stanie, jeśli sprzeciwią się nauczyciele lub rodzice? Utrata pracy? Zgłoszenie przestępstwa z nienawiści? Jeśli ludzie mogą zostać zastraszeni, aby zaakceptować taki obłęd, wtedy mogą zostać zmuszeni do zaakceptowania czegokolwiek."

Tak więc to nie jest  wizja naćpanego debila, ale urzędowe rozporządzenie. Nie wiem co na to wszystko teoria Darwina, ale i bez niej doskonale widać, że twórcy tych wszystkich seksualnych idiotyzmów  są jej ostatnim, brakującym ogniwem. 

Za Dziennik Narodowy

Lubię to! Skomentuj111 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka