37 obserwujących
701 notek
905k odsłon
2191 odsłon

Prezydent RP chce sprowadzić naród na manowce

Wykop Skomentuj169

Dokąd zmierza prezydent RP Andrzej Duda? W czyje ręce chce wpechnąć Polaków i Polskę? Oto czytam bowiem, że pan prezydent nie wyklucza poparcia dla żądań LGBT.  Pytany o tę kwestię przez dziennikarzy Polsatu News wyznał iż:

“Jeżeli byłaby jakaś propozycja stworzenia czegoś na kształt jakiejś ustawy o osobie najbliższej, by można było się wzajemnie dowiadywać np. o swoje zdrowie (…), po to by można było w różnych sytuacjach nawzajem wspierać, dlaczego ma nie być takiej ustawy”.

Jak to mówią, prezydent uchyla tym samym  furteczki. Tak samo było i na zachodzie Europy. Wpierw  naciągana zmiana prawa  w trosce o obywatela, a później  degrengolada moralna  w świetle i pod ochroną tegoż prawa. Dziwne, że mówi nam o tym prezydent RP, że coś podobnego  również w Polsce powinno zaistnieć, człowiek który ma usta pełne suwerenności, katolik chodzący na Msze święte, biorący  też udział w patriotycznych uroczystościach, na które wspomniana LGBT i towarzysze reaguje niczym  diabeł na święconą wodę.

Prezydent jednakże o tym nie zamyśla, wręcz przeciwnie, pragnie aby lidze homoseksualnej w Polsce żyło się jeszcze lepiej, czyli jak u mamy za piecem, to też wyłuszcza dalej:

"Ona (ewentualna ustawa dopis. Mikker) będzie wtedy służyła wszystkim, nie tylko osobom o preferencjach homoseksualnych, ale także wielu osobom o preferencjach heteroseksualnych. Będzie ustawą dla wszystkich".

Aha, gdyby więc taka inicjatywa ustawodawcza się w Sejmie pojawiła to on taką  propozycję  "rozważy" (sic)

Niewątpliwe jest to głęboki ukłon, i jednocześnie czytelny sygnał wysłany w stronę antychrzescijańskiej lewicy, że prezydent Duda jest w gruncie otwarty na legalizację małżeństw homoseksualnych w Polsce. Pytanie tylko kiedy.

Czeka nas więc tęczowa operacja raczej bez znieczulenia.

Przecież prezydent jako prawnik doskonale wie, że do tego aby ktoś kogoś reprezentował w sądzie nie potrzeba żadnej ustawy a zwykły notariusz, ale przecież jak chce  się wpuścić wilki między owce, to trzeba albo samemu się za taką owieczkę wcześniej przebrać lub  po prostu uderzyć w ich pasterza ( to już się czyni na całego).

Wywodzacy się mentalnie z "Unii Wolności" obecny  prezydent RP Andrzej Duda wie jak to trzeba robić , i swego zapewne w ramach kolejnego zwycięstwa PiS dopnie, bo nie sądzę aby teraz po tak czytelnym prezydenckim występie w "Polsat News" nie  pojawiły się ze strony opozycji lewicowej  inicjatywy ustawodawcze w tym temacie. 

Wykop Skomentuj169
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka