Tragiczna katastrofa samolotu w USA. Zginęło siedem osób, w tym znany aktor

Joe Lara w filmie „Tarzan na Manhattanie”.
Joe Lara w filmie „Tarzan na Manhattanie”.
W stanie Tennessee rozbił się mały odrzutowiec z siedmioma osobami na pokładzie. Nikt nie ocalał. Wśród ofiar katastrofy był odtwórca głównej roli w serialu "Tarzan na Manahattanie" Joe Lara. W wypadku zginęła także jego żona Gwen Lara.

Samolot Cessna C501 zmierzał w sobotę z lotniska Smyrna Rutherford County Airport do Palm Beach na Florydzie. Według Federalnej Administracji Lotnictwa (FAA) rozbił się wkrótce po starcie, kiedy wpadł do jeziora Percy Priest.

Nikt nie przeżył

Ekipy ratunkowe hrabstwa Rutherford były na miejscu katastrofy całą noc z soboty na niedzielę. Nie natrafiły jeszcze na ofiary wypadku.

- Nasze wysiłki przeszły od akcji ratunkowej do odzyskania (szczątków). Nie szukamy już (…) żywych ofiar – wyjaśniał kapitan straży pożarnej hrabstwa Rutherford Joshua Sanders.

Nie żyje Tarzan

Lokalne władze zidentyfikowały siedmiu zabitych po uprzednim powiadomieniu ich rodzin. Amerykańskie media podały, że pośród ofiar była znana specjalistka od diety 66-letnia Gwen Lara oraz jej mąż, 58-letni aktor Joe Lara, który grał w latach 90-tych w serialu telewizyjnym "Tarzan: The Epic Adventures".

Smyrna jest położona około 32 km na południowy wschód od Nashville. Jezioro Percy Priest jest zbiornikiem utworzonym przez zaporę wodną (J. Percy Priest Dam).

Krajowa Rada Bezpieczeństwa w Transporcie i FAA prowadzą na miejscu wypadku śledztwo.

Polecamy:

Ten film to misterium, arcydzieło - musisz go zobaczyć!

"Friends", czyli "Przyjaciele" wracają. Zobacz oficjalny zwiastun

"Pam & Tommy" - serial o Pameli Anderson i Tommym Lee. Charakteryzacje powalają

KJ

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości