Chcesz oglądać program na widowni? Musisz się zaszczepić

"Twoja twarz brzmi znajomo" - na widowni będą tylko zaszczepieni.
"Twoja twarz brzmi znajomo" - na widowni będą tylko zaszczepieni.
Producent show "Twoja twarz brzmi znajomo" poinformował, że na widowni mogą przebywać tylko osoby zaszczepione co najmniej jedną dawką. "Każda osoba uczestnicząca w nagraniu będzie musiała być w maseczce" - przypomniano.

To zła informacja dla przeciwników szczepień, którzy chcieliby przyglądać się z bliska zmaganiom w programie Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Producent Publico TV poinformował, że widownia musi być zaszczepiona - nie wystarczy już negatywny wynik testu na COVID-19, jak w przypadku "Milionerów" czy "Mam talent". 

Zobacz też: 

Magdalena Ogórek grozi pozwem Kindze Rusin

Podwyżki dla polityków w wysokości 4800 zł. Niektórym wstyd jest przyjąć

Trzaskowski uhonorował Jolantę Brzeską. Mocne słowa Rzeplińskiego

- Myśląc o zdrowiu każdego z nas i powodzenia w nagraniu programu w całości z publicznością, zapisy będą tylko dla osób zaszczepionych! Bardzo prosimy, żeby każdy miał przy sobie potwierdzenie przebycia szczepienia w formie papierowej lub elektronicznej - napisała firma w mediach społecznościowych. 

- Każda osoba uczestnicząca w nagraniu będzie musiała być w maseczce - dodało Publico TV. 

 

- Dobro naszej publiczności i każdej produkcji jest dla nas najważniejsze - tłumaczy się producent w oświadczeniu, przesłanym "Press". 


Część widzów nie ukrywa wściekłości w związku z decyzją o wpuszczaniu na nagrania tylko zaszczepione osoby. - Ja rozumiem stawkę itp., ale dyskryminacja osób że względu na szczepienie lub nie szczepienie jest już grubą przesadą - stwierdziła Sylwia w dyskusji na Facebooku pod postem Publico TV. 

- Osoby zaszczepione nie powinny już mieć maseczki!!!Czy inni organizatorzy programu też będą w maseczkach? - denerwował się Marcin. - Stop segregacji! - apelowała Paulina. 

Coraz częściej imprezy otwarte dla publiczności są obwarowane obowiązkiem zaszczepienia. Nie inaczej jest w przypadku m.in. Pol'and'Rock Festval, gdzie ze względu na obostrzenia wpuszczono 20 tys. osób w pełni zaszczepionych na koronawirusa, a tylko 250 spośród tych, którzy jeszcze nie przyjęli dawki. Oprócz tego, uczestnicy festiwalu byli testowani przed wejściem na miejsce imprezy.  

Nie przegap: 

Manifestacja Klubów Gazety Polskiej w obronie TK. "Zdrajca Tusk", "Konstytucja!"

19-latka zginęła pod kołami autobusu. Kierowca zatrzymany. Przerażające nagranie (18+)


GW

Lubię to! Skomentuj52 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości