Liderka antyszczepionkowców z niecodziennym apelem. Prosi o wpłaty na... nowe sprzęgło

Justyna Socha prosi o datki na nowe sprzęgło.
Justyna Socha prosi o datki na nowe sprzęgło.
Justyna Socha - prezes stowarzyszenia "Stop NOP" - zaapelowała do wszystkich zwolenników o wsparcie finansowe. Powód? Aktywistka antyszczepionkowa spaliła sprzęgło w samochodzie i nie stać jej na nowe.

Podważa zasadność wprowadzanych restrykcji, powiela niesprawdzone historie o tajemniczych zgonach po szczepieniach na COVID-19, kwestionuje pandemię - Justyna Socha w ostatnich miesiącach stała się niezwykle popularna w środowiskach ultraprawicowych. Zamieszczane przez nią grafiki notują po kilka, kilkanaście tysięcy polubień i udostępnień.

Raz przegrała głośny proces z immunologiem dr Pawłem Grzesiowskim, którego oskarżyła o zmowę z koncernami farmaceutycznymi. 

Zobacz też: 

Chcesz oglądać program na widowni? Musisz się zaszczepić

Mieszkańcy Borowców boją się wyjść z domu. Jaworek wciąż poszukiwany

Teraz Socha wystosowała oryginalną prośbę do wszystkich fanów: - Spaliłam sprzęgło. Nowe kosztuje 1000 zł bez robocizny. Jeśli uważasz, że moja praca jest ważna, możesz mnie wesprzeć - napisała, podając numer konta. 


- Ewentualną nadwyżkę wpłacę jako darowiznę dla STOP NOP. Czekają faktury za pomoc prawną dla poszkodowanych. Dziękuję - dodała działaczka antyszczepionkowa. 

Socha opublikowała również zdjęcie na rowerze z przesłaniem "do hejterów". Wielu internautów kpiło z problemów motoryzacyjnych aktywistki, wskazując, że na wsparcie zasługują o wiele bardziej medycy, szpitale i pacjenci. 

 

- Kobieta, która 2 lata temu pracowała jako agent ubezpieczeniowy i nie ma wykształcenia medycznego została ekspertem z zakresu szczepionek. A, że to teraz takie modne to są i fani, skoro są i fani, a akurat planowała naprawić auto to założyła zrzutkę bo przecież po ch... robić to za swoje. Tak ciężko iść do normalnej uczciwej pracy? - pytał Sochę internauta Marcin. 

- Tylko patrzeć jak pani Justyna "spalone sprzęgło" Socha będzie usiłowała wjechać do Sejmu albo europarlamentu na plecach swoich naiwnych wyznawców - sponsorów - prognozował Tomek. 

Wiele jest też opinii przychylnych Sosze. Niektórzy zachęcają ją do założenia konta na Patronite, by czytelnicy i antyszczepionkowcy stale wpłacali na podane konto. 

Nie przegap: 


GW

Lubię to! Skomentuj80 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura