McDonald's
McDonald's

Zestaw Maty już w McDonald's! Ale nie zamówisz go na wynos...

Redakcja Redakcja Popkultura Obserwuj temat Obserwuj notkę 72
McDonald's wypuścił dziś specjalny zestaw współtworzony z raperem Matą. Co znajdziemy w promocyjnym zestawie i ile trzeba za niego zapłacić?

Kolabo McDonald's i Maty wywołał spore poruszenie w mediach. Od samego początku internauci podzielili się na entuzjastów nowego zestawu i jego przeciwników. Pisaliśmy o tym już wcześniej.

Zobacz: Mata będzie miał swojego burgera w McDonaldzie. Fala hejtu i oburzenia

Co jest w zestawie Maty w McDonaldzie? Ile kosztuje zestaw Maty?

Zestaw Maty w McDonaldzie jest dostępny dla wszystkich od dziś od 10:30. Fani rapera (i nie tylko) znajdą w zestawie potrójnego cheesburgera, matchak latte (vanilla matcha latte) i średnie frytki.

Za to wszystko trzeba zapłacić 18 zł. No i trzeba przejść się do McDonalda, bo nikt tego zestawu nie przywiezie Wam do domu.

Zestawu Maty nie dostaniesz na wynos

Promocyjny zestaw Maty dostępny jest tylko w aplikacji. To znaczy, że nie da się go zamówić przez aplikacje (UberEats, Glovo, etc.).

Zestaw dostępny jest w aplikacji w zakładce OkazYEAH. Czasu na przetestowanie potrójnego cheesburgera i matchak latte ne będzie wiele - promocja potrwa do 21 listopada.

Zobacz: 230 ton złota w zasobach NBP. Polska na 11. miejscu w Europie

Promocyjny zestaw kupimy właściwie we wszystkich restauracjach McDonald's. Wyjątkiem są tylko punkty na terenie lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Czas premiery zestawu Maty również nie jest przypadkowy - mija niewiele ponad dwóch tygodni od ukazania się drugiej płyty artysty "Młody Matczak" - płytę wypuszczono 1 października, a już zdążyła pokryć się podwójną platyną.

WP

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura