Tak świętował Janusz Korwin-Mikke. Impreza z okazji 80. urodzin polityka

Janusz Korwin-Mikke w czwartek obchodził 80. urodziny. Źródło: YouTube/Wolność TV
Janusz Korwin-Mikke w czwartek obchodził 80. urodziny. Źródło: YouTube/Wolność TV
Janusz Korwin-Mikke w czwartek obchodził 80. urodziny. Na hucznej imprezie polityka nie zabrakło tortu, szampana oraz gości. Były lider partii KORWiN otrzymał również niecodzienny prezent od swojej żony. Wszystko relacjonował "Super Express".

Mimo wcześniejszym zapewnieniom żony Janusza Korwina-Mikke, w czwartek odbyła się impreza z okazji "okrągłych" urodzin polityka. Za przyjęcie urodzinowe odpowiedzialni byli działacze zgromadzeni w środowisku ugrupowania KORWiN.

Impreza urodzinowa Janusza Korwina-Mikke 

"Na początku zgromadzeni gości odśpiewali jubilatowi gromkie "Sto lat", co Korwin-Mikke skomentował: Zrobię na złość i będę żył 120!" – relacjonuje "Super Express". 

Poseł na Sejm otrzymał następnie od gości życzenia oraz bukiet kwiatów, który wręczył pewien młody działacz. Przygotowano również dwa torty: w jeden została wbita świeczka w kształceni ósemki, a w drugi zera. Innym z otrzymanych prezentów JKM pochwalił się na swoim Twitterze. 


"Nie zabrakło też urodzinowego toastu wzniesionego szampanem, który odkorkował sam Janusz Korwin-Mikke. Patrząc na zdjęcia z imprezy widać, że główny bohater wydarzenia nie krył zadowolenia i był przeszczęśliwy, że spotkała go taka urodzinowa niespodzianka" – dodaje tabloid. 

Niecodzienny prezent dla Korwina-Mikke 

W rozmowie z "Super Expressem" żona Janusza Korwin-Mikkego, Dominika, zdradziła, co kupiła mężowi na 80. urodziny. Podarunek ma związek ze zdrowym trybem życia, który polityk zamierza wprowadzić. 

– Na urodziny Janusz dostał ode mnie wagę, z możliwością aplikacji fitness i kontrolowania postępów w odchudzaniu, bo Janusz planuje się odchudzać – mówiła gazecie.

MP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka