Fot. commons.wikimedia.org
Fot. commons.wikimedia.org

Tańsze paliwo na Orlenie. Jest wielu chętnych

Redakcja Redakcja Paliwa Obserwuj temat Obserwuj notkę 10
Na stacjach Orlen trwa wakacyjna promocja na paliwa. Skorzystać z niej mogą wszyscy, którzy zarejestrowali aplikację lojalnościową Orlen Vitay. Koncern chwali się, że aplikacja ma już 5 mln użytkowników, a letnia promocja na jego stacjach "cieszy się w tym roku jeszcze większym powodzeniem niż w ubiegłym".

Jak zdobyć tańsze paliwo na Orlenie? 

Wakacyjna promocja Orlen umożliwia wszystkim zarejestrowanym użytkownikom aplikacji lojalnościowej Orlen Vitay zakup paliwa o 30 gr tańszego. Natomiast posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają rabat 40 gr na każdym zatankowanym w ramach limitu litrze.

"Każdy uczestnik promocji mógł uzyskać rabat na paliwa podczas czterech tankowań w okresie 30 czerwca – 31 lipca, i nadal może skorzystać z czterech kolejnych tankowań w okresie 1 sierpnia - 31 sierpnia 2023 r. Limit pojedynczego tankowania z rabatem to 50 litrów" – wspomina koncern w najnowszym komunikacie. 

Orlen ocenił, że letnia promocja na jego stacjach "cieszy się w tym roku jeszcze większym powodzeniem niż w ubiegłym". Jak podał koncern, od 30 czerwca do 8 sierpnia klienci zrealizowali o 16 proc. więcej kuponów promocyjnych, niż w analogicznym okresie 2022 r. "Ponad 1/3 całego paliwa sprzedanego w tym czasie na stacjach Orlen została kupiona po promocyjnej cenie" - zaznaczono w informacji.

Jak zauważył Orlen, od startu promocji 30 czerwca liczba użytkowników aplikacji Orlen Vitay do 8 sierpnia zwiększyła się o ponad 600 tys. "Wakacyjna promocja na stacjach Orlen trwa do 31 sierpnia" - przypomniał koncern.

Aplikacja ma 5 mln użytkowników 

Z racji, że tańsze paliwo można nabyć jedynie z Orlen Vitay, to jest aktualnie chętnie pobierana. Aplikacja ma już 5 mln użytkowników. "Aplikacja lojalnościowa Orlen Vitay ma już 5 mln użytkowników. To efekt m.in. wakacyjnej promocji, dzięki której klienci mogą skorzystać z promocyjnej ceny na paliwa" - podał w czwartek Orlen. Koncern zwrócił przy tym uwagę, że "w pierwszym tygodniu promocji, Orlen Vitay była najchętniej pobieraną darmową aplikacją na urządzenia z systemem Android".

"Orlen konsekwentnie rozwija portfolio swoich usług cyfrowych. 5 mln użytkowników aplikacji Orlen Vitay jest dowodem skuteczności działań, wpisujących się w plan rozwoju segmentu detalicznego" - ocenił dyrektor biura rozwoju kanałów cyfrowych i relacji z klientami Orlen Bartosz Niemaczek, cytowany w komunikacie koncernu.

"W sierpniu liczba użytkowników aplikacji ORLEN VITAY przekroczyła 5 milionów. W pierwszym tygodniu Wakacyjnej Promocji na paliwa ORLEN VITAY była najchętniej ściąganą darmową aplikacją na Android i drugą najpopularniejszą na iOS" – napisał z kolei na Twitterze Daniel Obajtek. 


Czym jest Orlen Vitay? 

Jak przypomniano w informacji, Orlen Vitay to aplikacja lojalnościowa ułatwiająca klientom stacji paliw Orlen korzystanie z promocji - dzięki aplikacji klienci zyskują dostęp do kuponów z rabatami oraz zdobywają dodatkowe punkty Vitay za zakupy w placówkach koncernu.

"Aplikacja umożliwia też obsługę kart, takich jak Biznestank, Karta Dużej Rodziny i Vitay za pomocą jednego kodu QR. W połączeniu z Orlen Pay pozwala na szybkie i bezpieczne płatności za paliwo czy myjnię – bezpośrednio przy dystrybutorze" - wyjaśniono w komunikacie.

MP

Fot. commons.wikimedia.org

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj10 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka