"Zmierzę się z Mentzenem". Zaskakująca deklaracja w opozycji

Redakcja Redakcja Polska 2050 Obserwuj temat Obserwuj notkę 40
Ryszard Petru wraca do wielkiej polityki? Wszystko wskazuje na to, że tak, co potwierdził Szymon Hołownia. Ekonomista ma startować z Warszawy w barwach Trzeciej Drogi.

- Zawsze dotrzymuję obietnic. 15 października zmierzę się z Mentzenem w Warszawie - zadeklarował Ryszard Petru w mediach społecznościowych.

 


Petru nie do Senatu, a do Sejmu

W ostatnim czasie wielokrotnie pojawiały się doniesienia, że były lider Nowoczesnej wystartuje w bloku opozycji w wyborach do Senatu. Nie uzyskał jednak rekomendacji wszystkich zainteresowanych partii. W połowie sierpnia Petru w oświadczeniu zadeklarował gotowość do startu w wyborach do Sejmu. - Oferuję mój start do Sejmu tam, gdzie będzie startował Sławomir Mentzen. Chcę z nim walczyć - twarzą w twarz - zaproponował. Nieprzypadkowo zatem starł się ze Sławomirem Mentzenem w studiu RMF FM kilka tygodni temu. Petru nagrywa też filmiki, krytykujące program i obietnice Konfederacji.  


Konwencja Trzeciej Drogi 

- Mamy dziś dla Was sporo niespodzianek - przekazał Szymon Hołownia.  

 

W sobotę Trzecia Droga ma w Katowicach konwencję wyborczą, podczas której zaprezentuje hasło wyborcze. Z zapowiedzi wynika, że przedstawiony zostanie program i podane zostaną nazwiska kandydatów komitetu. Jednym z nich będzie Ryszard Petru. 


Fot. Ryszard Petru/Facebook

GW


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj40 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka