n/z: Wokalistka Edyta Górniak podczas koncertu „Solidarni z Ukrainą”. fot. PAP/Albert Zawada
n/z: Wokalistka Edyta Górniak podczas koncertu „Solidarni z Ukrainą”. fot. PAP/Albert Zawada

TVP poszła na całość. Gwiazda dostała propozycję nie do odrzucenia

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 28
Edyta Górniak będzie występować w nowym programie TVP. Piosenkarka zgodziła na udział w "Rytmach Dwójki", ponieważ miała dostać intratną propozycję. Telewizja Polska zaoferowała artystce nawet prywatnego szofera oraz trzy osobne garderoby. Ale Edyta Górniak może liczyć na znacznie więcej w ramach współpracy z TVP.

Edyta Górniak wystąpi w nowym programie TVP

Edyta Górniak to obecnie jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek. Jej kariera ruszyła na dobre po występie podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w 1994 r. Piosenkarka współpracuje z Telewizją Polską od lat. W przeszłości można było ją zobaczyć w takich produkcjach TVP jak "The Voice of Poland" i "The Voice Kids", gdzie występowała jako jurorka. Edyta Górniak często też pojawia się na wydarzeniach organizowanych przez TVP.

Aktualnie Górniak przygotowuje się do udziału w programie o zupełnie nowym formacie. Nowa produkcja TVP to "Rytmy Dwójki" i także będzie muzycznym show. W programie ma zostać wybrana najpiękniejsza polska piosenka od czasów międzywojennych. Występując w nowym programie TVP Edyta Górniak będzie mogła liczyć na gwiazdorskie warunki i to zarówno pod względem zarobków jak i innych udogodnień.

Edyta Górniak gwiazdą nowego programu TVP. Ile zarobi?

Zgodnie z ustaleniami portalu Pudelek, TVP rozbiła bank dla Edyty Górniak. – Telewizja Polska stanęła na wysokości zadania, żeby zaangażować ją do programu "Rytm Dwójki". Edyta Górniak dostała aż trzy garderoby, kierowcę do dyspozycji 24 godziny na dobę, dowolność w wyborze utworów, dziewięcioosobową ekipę i przede wszystkim największą gażę. Za nagranie ośmiu odcinków dostanie aż 400 tys. zł - ujawnił informator portalu.

Edyta Górniak zaprasza do udziału inne gwiazdy

Warunki zaproponowane przez TVP sprawiły, że Górniak nie musiała się długo zastanawiać nad decyzją.

– Edyty długo nie trzeba było namawiać na udział. Oprócz gwiazdorskiej stawki Edyta może zapraszać uczestników programu "The Voice od Poland", którzy wpadli jej w oko podczas kręcenia wszystkich sezonów z jej udziałem. Dzwoni do uczestników osobiście - zdradza rozmówca Pudelka.

n/z: Wokalistka Edyta Górniak podczas koncertu „Solidarni z Ukrainą”. fot. PAP/Albert Zawada

SW

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj28 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura