źródło: Pixabay
źródło: Pixabay

Masowe bany na popularnym komunikatorze? Serwis się tłumaczy

Redakcja Redakcja Internet Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
Wielka awaria na Discordzie. Obecnie aplikacja wyświetla wielu użytkownikom komunikat, że zostali zablokowani. Uspokajamy, że to tylko błąd systemu. Natomiast władze platformy twierdzą, że... wszystko jest w porządku.

Błąd na Discordzie. Wyświetla się komunikat o zablokowaniu

Sprawę opisuje portal Spidersweb.pl Jeśli w aplikacji w wersji na komputery osobiste z Windowsem spróbuje się wykonać jakąkolwiek czynność, to wyświetli się błąd „Sorry, you have been blocked" czyli "Przepraszamy, zostałeś zablokowany". Najgorsze jest to, że błąd całkowicie uniemożliwia korzystanie z aplikacji.

Jeszcze kilka godzin temu strona internetowa Discorda twierdziła, że z komunikatorem jest wszystko w porządku. Przeczą temu fakty. Wiadomo, że problem z blokadą wystąpił w wielu innych krajach.

Internauci z całego świata zgłaszają awarię na platformie X (dawniej Twitter).

Użytkownicy przeglądarek nie mają problemu z Discordem

Właściciel komunikatora nie przekazał więcej informacji na temat awarii. Nie wiadomo też, kiedy uciążliwy błąd zniknie Spidersweb.pl,zauważył jednak, że w wersji na przeglądarki i smartfony Discord działa poprawnie problem występuje przy bezpośrednim korzystaniu z Discorda za pomocą systemu Microsoft.

Wg. niektórych internautów ten błąd bezpośrednio w aplikacji pojawiają się już wcześniej, ale nie na tak ogromną skalę. Portal Boop.pl sugeruje, że awaria może zaostać naprawiona w kilkadziesiąt minut lub maksymalnie kilka godzin.


MB

Fot. Kobieta pracująca na laptopie. Źródło: Pixabay.com

Czytaj dalej:
Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj4 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie